Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 hónapja szedek fog.gátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja szedek fog.gátlót egy időben (max fél óra eltéréssel), de nem merek a párommal védekezés nélkül lefeküdni mert félek h teherbe esek. Mit csináljak? Túlparázom a dolgot?

Figyelt kérdés

Annyi oan esetet olvastam h teherbe esett fogamzásgátló szedése közben.

Annyira kétségbe vok esve.Minden vágya h gumi nélkül csináljuk de én soha nem veszem rá magam:(:(


2008. okt. 6. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj.. Nem kell, h beléd menjen, mielőtt elmegy, kiveszi. Előváladékból pedig igen, teherbe lehet esni, de nincs meg benne a minimális spermaszám. Te emellett fogamzásgátlót is szedsz. Szóval szerintem nyugodtan csináljátok gumi nélkül...
2008. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én meg azt mondom neked, hogy ufók szállnak le minden szerdán a házatok tetején azt is elhiszed? Azoknak nagy része nem igaz... És szerinted hány embernél működik? Azok mind leírják? És egy apró titok, gumi sokkal kockázatosabb, mint gyógyszer.
2008. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

99,99999% hogy nem eshetsz így teherbe. Aki meg teherbe esett tabi szedése mellett az vagy nem szedte normálisan vagy nem a megfelelő gyógyszert szedte. Nyugodtan csináljátok gumi nélkül, nem lesz semmi bajod. :) És a legbiztonságosabb módszer meg a tabletta szal te be vagy biztosítva!! Ne aggódj

cukorfalat

2008. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek szedsz gyógyszert ha nem is akarsz védekezés néklül szeretkezni? Pláne nem, hogy már majdnem fél éve... Most vagy a gyógyszert hagyd abba, vagy szeretkezz igy a pároddal, mert csak a szervezeted teszed tönkre gyógyszerrel , és ha nem használod ki a funcióját akkor még fölösleges is.
2008. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak igaza van. Akkor nincs értelme szedned, ha gumivan csin-tok 5 hónap után, ilyet még nem is hallottam...
2008. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm szülei mondták, hogy gumi+gyógyszer+megszakítás. Körberöhögtem őket, aztán ők is belátták, hogy azért ennyire nem kellene félteniük lányukat.
2008. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 megmondom ***** válasza:
Szerintem bátran csinálhatjátok gumi nélkül!Én 16 éve vagyok a nejemmel és még soha-kopp,kopp-nem történt semmi gikszer!Rendesen szedd és nem lesz gond.Ha nem 1/2 óra eltéréssel szeded,az sem gond!Sok sikert,sokkal jobb lesz!;-)
2008. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amíg nem vagy biztos addig kár is a gyógyszert szedni, ha félsz, használjatok inkább óvszert.
2008. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!