Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szeretnék a párommal...

Nem szeretnék a párommal lefeküdni a terhességem alatt mert megalázónak tartom. Egyáltalán hogy lehet nagy hassal szexelni? Ti mit javasoltok erre a problémára?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 20:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fogad el a terhességed és az azzal járó dolgokat.
2013. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagy pocakkal szeretkezni lehet több pozban is persze fontos,hogy legfőkèppen szamodra kenyelmes legyen!Szerintem semmi megalazo nincs a terhesseg alatti szerelmes egyutt letekben!Ha kelemetlenul erzed magad ezt mond el a parodnak,kerd legyen kicsit turelemmel!van a sexualis vagy kielegitesere mas lehetoseg is pl oralis szex de ez is csak akkor mukodik ha nincs kifogasod ellene!ezt beszeljetek meg az a legtisztabb!:)
2013. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
34%
Hogy lehet ?Bepucsítasz és hajrá! Én mondjam meg ezt is ? :D Aztán nehogy már 9 hónapig szexmegvonásra ítéld a párod, mert nem csodálnám ha félrelépne, és mit ne mondjak jogosan.
2013. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem olyan tipus aki megcsalna, mivel tudja, hogy akkor mehetne hajléktalannak. Túl sokat köszönhet nekem.
2013. aug. 31. 21:04
 5/32 anonim ***** válasza:
69%
Szegény..
2013. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

A férjem január végétől egészen Karácsonyig nem szeretkezett velem,mert veszélyeztetett terhes voltam.Tiltva volt a nemi élet. Viszont meg lehet másképp oldani.

Nekem volt nagyon nehéz,mert nagyon kívántam a szexet, de a baba érdekében tartóztattam magam...

De utána bepótoltuk, és jobb most mint előtte...jó munkát végzett a dokim a varrásnál(bár majd megpusztultam a szülőágyon úgy fájt a varrás)

2013. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%
Rég rossz ez a hozzáállás ,még egy gyerek fog felnőni apa nélkül...
2013. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Másik nőhöz is költözhet, de téged tényleg az vigasztalna hogy veled van mert muszáj neki?
2013. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%

Sok szeretet nincs benned a párod iránt az már biztos tekintve hogyan írsz róla...

Bárhogy is "túl sokat köszönhet neked", nem feltétlen félrelépni fog, hanem ha szerencsés, szerelembe esik valakivel aki tiszteli őt (amit te nem teszel), te pedig gyarapítod az egyedülálló anyák táborát.


A testi szerelem sosem megalázó, ha a közös gyereketek növekszik benned, akkor sem.

Persze nálatok más a helyzet, mivel szerelemről nem beszélhetünk.

2013. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%
Persze ha a pasi nem akar szexelni akkor nincs semmi baj, hiszen neki ez fura, a nő meg intézze el magát, mi? Szépek vagytok... Ha a nő nem akar szexelni terhesen, akkor azt a párja igenis fogadja el, főleg ha máshogy ki van elégítve...
2013. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!