Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szeretnék a párommal...

Nem szeretnék a párommal lefeküdni a terhességem alatt mert megalázónak tartom. Egyáltalán hogy lehet nagy hassal szexelni? Ti mit javasoltok erre a problémára?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 20:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%

Én mindig is úgy tudtam, hogy a szex, az két ember kölcsönös hozzájárulásával történő dolog. Egyébként meg nem tudom, mi a rosszabb, hogy visszautasítja a kérdező a férjét, mert most egy olyan élethelyzetben van, amikor nem kívánja a szexet vagy unottan odafarol? Milyen kapcsolat az, amikor egy férfi nem bír ki néhány hónapot szex nélkül, a másikra való tekintettel? Szerintem az a megalázó, amikor valaki azt írja, csak tartsad oda, mert a férjed rögtön más szoknyák után rohangál, amint 'éheznie' kell. Megalázó a férfinak is, nőnek is.

Én 20 hetes vagyok, és nagyon kívánom a szexet. A párom viszont nem közeledik hozzám néhány hete, tudom, az előző terhességemnél sem voltunk együtt, mert akkor őt zavarta. (És mielőtt egyesek a potenciáján viccelődnének, ő a naponta 3x típus, legutóbb a 6 hét eltelték sem vártuk ki). Ennek ellenére eszemben sincs más farkakat kergetni, és nem érzem magam sem elhanyagoltnak, se semmi másnak, mert az intimitás ugyanolyan erős közöttünk.

Én azt javaslom, hogy ne feküdj le vele semmiképpen, ha megalázónak érzed, mert az ki fog hatni a későbbi szexuális életedre is. Vannak más módjai is az örömszerzésnek, de ha ahhoz sincs kedved, sajnos meg kell értenie, hogy most ilyen élethelyzetben vagy, várjon, mire eljön az ő ideje is:)

2013. szept. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
20%

Ha te kényelmetlennek tartod,akkor nem kell.Ez az időszak rólad és a babáról szól

A párodnak ilyenkor nagyon türelmesnek és megértőnek kell lennie

Az hogy mások azt mondják ne csodálkozz ha félrelép,elhagy..mind butaság

Nővéremék is kibírták,pedig nemvolt gond a terhesség alatt,csupán így tudta azt hogy nem árt a babának

Ő Is akarta a babát ? Hát akkor értse.meg az érzéseid

Létezik más mód hogy megkönnyebbüljön ő is ;-)

Szép babavárást ;-)

2013. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
80%
Ez a hozzáállás nagyon gáz. Nehogy már terhesen még attól rettegjen, hogy a pasi félre megy. Itt nők mért hiszik azt a párjukról hogy csak a szex jár a fejében? Vagy tényleg ilyen pasi jut nektek? Felnőtt emberekről van szó nem állatokról. 3. terhességem nem vagyok eltiltva semmitől de nem kívánom a szexet és más módon sem a kielégítést, de nem hiszem, hogy ez miatt a párom megcsalna. 10 hetes vagyok és mindentől hányok. Közelemben nem bírok elviselni senkit, de még csak ölelésre sem. Sajnos ez most egy ilyen időszak. A másik két terhességem is ugyan ilyen volt azt is túléltük. Sokat beszélgettünk, és tudta mindig, hogy mi zajlik éppen bennem. Minden nap egy szenvedés, mert éhes vagyok meg szomjas de nem kívánok semmit. Majd még pont azzal tudok foglalkozni, hogyan is elégítsem ki a párom. Hát szerencsém van mert nem várja el, örül, ha épp nem szenvedek. Másnak is ilyen párt kívánok!
2013. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
31%
Sajnálom ezeket a nőket komolyan. :) Az én pasim akkor sem csalna meg vagy hagyna el, ha azt mondanám, hogy 3 évig nincs szex. :) De hát nem mindenkinek jut ilyen..
2013. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
59%
Azok a pasik csak jóval ügyesebb játékosok, mert nem derül ki soha a megcsalás ..És amiről nem tudunk az nem fáj. Semmi nyoma nincs egy ügyesen megszervezett qrvázásnak, ugyanúgy vigyorogva jön haza mint máskor a pali , a nő meg vigad hogy de rendes párja van. Erről a hivatásosok tudnának órákig beszélni..
2013. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
74%

Én értem miről beszélsz, én is éreztem így, és közlöm okoséknak: esze ágában sem volt a páromnak, hogy megcsaljon!!!!!!!

De azért a "megalázó" kifejezés elég erős. Figyelj, az lebegjen mindig előtted, hogy nem beteg vagy, csak terhes. A babának nem lesz semmi baja, de ha neked örömöt okoz egy jó kis hancúr, neki is jobb odabent. A pároddal ezt meg tudod beszélni, tudtok jó, és kényelmes pózt találni biztos. Sokaknak pockosan még jobb is a szex. Párszor voltunk mi is együtt, és semmi bajunk nem lett. Vonatkoztass el, és hajrá!!!!!

2013. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
78%

24: A közvetlen környezetemben van olyan férfi, aki nagyon jó apa, a feleségével kedves, figyelmes, örül, hogy rendes férjet talált, csak épp tudom, hogy ki a szeretője. Aki szintén kapcsolatban van, nem tökéletes, de nem is rossz a házassága. Nagyon diszkréten csinálják, nem tudom mióta, hetente hányszor mert nincs hozzá közöm, és most sem lebuktak, csak véletlenül láttam valamit, amit nem kellett volna....

Az egész társaságban a férfi a legrendesebb fazonnak van kikiáltva, ő lenne a legutolsó, akiről feltételeznék, hogy félrejár.

2013. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nem hiszem, hogy valaki csak az miatt csalja meg a feleségét, mert terhesen nem akar vele lenni, mert éppen hányingere van vagy nem kívánja a szexet.
2013. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem akarsz terhesség alatt szexelni, mert kényelmetlen, nem esik jól, nem kívánod az oké. Oldjátok meg máshogy. Amúgy elég sokáig nem zavaró a pocak, merthogy nem gömbölyödik egyből. Mi is el voltunk tiltva kb a 4. hónaptól. A legvégén meg már kényelmetlen volt mikor már lehett volna. Az viszont nagyon elgondolkodtató, ahogy a párodról nyilatkozol...
2013. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
32%

20-as vagyok. Bírom, amikor valaki látatlanban jobban ismeri a férjemet, mint én, és kijelenti, hogy biztos megcsalt, csak mert nem kényszerítettem magam rá, hogy kiszolgáljam.

Nos, egyrészt ismerem őt, tudom, hogy mennyire nem tud hazudni, még a legkisebb dologban sem, pláne ilyen horderejű dologban. Rögtön észrevettem volna, ha valami nem stimmel.

De alkalma se nagyon volt rá, itthonról dolgozik, és nem is nagyon jár el itthonról, szóval kb mindig tudtam, hogy hol van.

2013. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!