Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szeretnék a párommal...

Nem szeretnék a párommal lefeküdni a terhességem alatt mert megalázónak tartom. Egyáltalán hogy lehet nagy hassal szexelni? Ti mit javasoltok erre a problémára?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 20:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
27%
Mi se szexelünk, ha nem kivánod nem kívánod ennyi. A párod legyen megértőbb és ne csak a saját vágyai érdekeljék. Elvégre egy kismama vagy akinek tompolnak a hormonjai és ingatozik a hangulata. S abban hogy ilyen vagy most neki is van szerepe. Egyébként szex helyet sok mást lehet csinálni ami ugyan olyan jó. Nem értem miért hiszik azt a nők hogy ha a férjüknek szexelhetnéke van akkor nekik akár nagy pocakkal is kötelességük eleget tenniük? Persze a szex az egy kapcsolat alapja de nehogy már egyből ugorni kelljen amint a pasi függyent.
2013. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
40%
Na ez igen. Úgy látom sokan törődnek a férjeikkel errefelé.
2013. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
61%

...és ilyen emberek vállalnak gyereket!

Nem értem,hogy ebben mi a megalázó?

Mi lesz Veled szüléskor?És a szülés utáni szex?

Az ilyen nők ne csodálkozzanak,hogyha a párjuk félrelép!

2013. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
73%
#11 A te férjed se lennék :D tompol,ingatozik meg függyent :DD
2013. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
57%
Sajnálom itt egyes nők párjait, de nagyon...
2013. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
83%

Mi a megalázó ebben??? A gyereket is így csináltátok.

Azt érteném, ha kevesebbszer van kedved, vagy veszélyeztetett terhes vagy, ebben az esetben egyéb módon kielégítéssel minden megoldható.

De hogy megalázó?? Ha így állsz hozzá, ráadásul ennyire lenézed, akkor nem meglepő, ha egyszer egy olyan nőhöz lelép, akinek van lakása.

2013. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
34%
És lefogadom ezek osszák ki az első félrelépő férjet és a csúnya, gaz szeretőt. -.-
2013. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
63%
Biztos,de én férfiként azt gondolom hogy az a pasi sem százas aki egy ilyen nőnek még gyereket is csinál.
2013. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
3%

"Elvégre egy kismama vagy akinek tompolnak a hormonjai és ingatozik a hangulata"


Tudod ez így is igaz ám.


Elvégre egy férfi vagy akinek tompolnak a hormonjai és ingatozik a hangulata

2013. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
41%

Mi sem nagyon voltunk együtt a terhesség alatt. Nem voltunk eltiltva, de én így éreztem jobbnak, volt már egy vetélésem és elég problémás is volt a terhesség, így nem igazán volt hozzá kedvem. A férjem megértette, hogy most éppen nem az ilyen igények a legfontosabbak. Egyéb módon sem "szolgáltam ki", azt ő sem akarta volna, mi az ilyen egyoldalú dolgokat nem annyira szeretjük, mert úgy gondoljuk, hogy ennyi erővel egyedül is csinálhatnánk. Ha kényszerből tesz valaki a másik kedvére, akkor ott pont a lényeg veszik el. Kibírtuk, nem lépett félre a férjem, és nem romlott meg a kapcsolatunk, azóta minden olyan, mint régen, vagy inkább jobb.

Csak azért írtam le, hogy legyen egy példa a másik oldalról is, mert ha valaki elolvassa az eddig válaszokat, azt hihetné, hogy minden férfi egy agyatlan ösztönlény, akit nem érdekel se a párja, se a gyereke, csak hogy meglegyen neki a napi "betevő". Nos, nem mind ilyen, szerencsére :)

2013. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!