Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak arra, ha a barátnő...

Mit mondjak arra, ha a barátnőm sír, hogy tönkre tettem az életét? Vissza fogadjam, vagy csak színészkedik?

Figyelt kérdés

Jól bántam vele, szerettem, nálam lakott, autót adtam neki, és 2 éve ismertem meg.

Sose bántottam, veszekedések nem voltak, csak nézeteltérések!

Tiszteltem, becsültem! Nem csaltam meg!


És fél éve a volt barátjával volt kapcsolata!

Úgy kivágtam mint a macskát!

Mehetett haza anyjához, meg járhat BKVval!


És 1 hete küldi az smseket, meg felhív sírva, hogy tönkre tettem az életét... Aztán meg sír, hogy sajnálja...


Most mit mondjak erre neki? Mert csak felveszem a telefont, végig hallgatom, ahogy bőg, és néha megesik rata a szívem, olyan hatásosan tud sírni! Azt mondja sajnálja, de előtte meg elhord mindennek!


Szeretnék neki hinni, hogy megbánta, meg többé nem tesz ilyet, de félek, csak színészkedik!



28/F - 25/N



2014. júl. 22. 20:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve kidobtad. Lehet hogy azért nem fél éve hanem csak egy hete sír és dühöng neked, mert előbb a volt barátjánál próbálkozott...... persze lehet hogy tévedek, és ilyen lassan esik le a tantusz az exednek.

Ha visszafogadod azon lesz hogy bebetonozza a kapcsolatotokat, mert ideális férjanyag vagy a számára. Ez lehet egy váratlan várandósság, vagy szimplán az esküvő sürgetése.

Ha a sors megadta neked azt a lehetőséget hogy meglásd ezt az arcát is, jusson eszedbe hogy ugyanilyen elszántan lenne képes a jövőtökben dühöngeni, sajnáltatni magát és vádolni téged egy gyerektartás- asszonytartás megállapításánál......

Szerintem szerencsés vagy hogy időben megmutatta az igazi arcát neked, és szerencsés vagy a mostani helyzetért is, mert te jössz ki nyertesen az ügyből.

Egyébként ha nem fogadod vissza a következő lépése ahogy előttem is írták a vádaskodás és ártani akarás lesz irányodba. Mert azt hiszi hogy te zúztad le a méltóságát, nem pedig ő maga tette ezt önmagával.

2014. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező eltűnt?!

Vagy csak elment venni egy újabb autót a kis lotyónak...

2014. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!