Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak arra, ha a barátnő...

Mit mondjak arra, ha a barátnőm sír, hogy tönkre tettem az életét? Vissza fogadjam, vagy csak színészkedik?

Figyelt kérdés

Jól bántam vele, szerettem, nálam lakott, autót adtam neki, és 2 éve ismertem meg.

Sose bántottam, veszekedések nem voltak, csak nézeteltérések!

Tiszteltem, becsültem! Nem csaltam meg!


És fél éve a volt barátjával volt kapcsolata!

Úgy kivágtam mint a macskát!

Mehetett haza anyjához, meg járhat BKVval!


És 1 hete küldi az smseket, meg felhív sírva, hogy tönkre tettem az életét... Aztán meg sír, hogy sajnálja...


Most mit mondjak erre neki? Mert csak felveszem a telefont, végig hallgatom, ahogy bőg, és néha megesik rata a szívem, olyan hatásosan tud sírni! Azt mondja sajnálja, de előtte meg elhord mindennek!


Szeretnék neki hinni, hogy megbánta, meg többé nem tesz ilyet, de félek, csak színészkedik!



28/F - 25/N



2014. júl. 22. 20:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Még csak meg sem erőlteti magát, hogy hitelesen játsszon. Ha rám hallgatsz, inkább kiélvezed a kárörömöt, hogy már nincs ingyen kocsija. Legfeljebb majd dolgozik, ha javítani akar az anyagi helyzetén, mint mindenki más.
2014. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha egyszer megcsalt, újra fog

Amikor kétséged támad, képzeld magadelé ahogy a másikkal szexxxl...a telefont se venném fel neki...a kényelmet hiányolja

2014. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Én biztos nem fogadnám vissza, sőt, a telefont se venném fel. Ha tönkretetted az életét, akkor miért akarna visszamenni? :D Had élje csak magának a sajátját, te meg éld boldogan a magadét.
2014. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
kamu
2014. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nőként kérdem, minek akarsz olyan lányt, akinek autót adsz?
2014. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen embertípus. Egy barátnőm is ilyen nőtípus volt. Persze hogy sír, mert sajnálja a kényelmes életét, és dühíti a tehetetlensége hogy képtelen hatni rád a saját eszközeivel. Ez teljesen tipikkus viselkedés.

Ha rájön hogy csak falra hányt borsó számodra a sírása és a dühe majd jön a fenyegetés is....Tehetetlenségében teszi ezt.

A barátnőm is ugyan így viselkedett a vele jól bánó, de számára nem kihívást jelentő pasijával, és ugyanúgy járt mint a te barátnőd.

Bűntudatot akart a férfiben ébreszteni, majd amikor nem ért el eredmény jött a sajnáltatás és a dühroham..... mint egy elkényeztetett kislánynál.

Azóta is a férfit hibáztatja a szakításukért és elbagatelizálja a félrelépéseit, vagy másokat hibáztat érte.

Szóval tipikusan viselkedik a barátnőd.

Ha visszafogadod nem fog megváltozni ,csak egy pár hónapig hálás lesz az elején , de később minden a régi lesz.

Vagy küzdeni fog érte hogy a megbocsájtáson kívül feleségül is vedd, hogy még egyszer ne ilyen könnyen így.

Csak akkor fogadd vissza ha így ahogy van szeretni tudod.

Megváltozni nem olyan könnyű. KÉpzeld el hogy te meg tudnál-e változni hosszú távon, nem csak pár napra! Ugye nehéz feladat lenne? Akkor miért hisszük hogy más könnyebben meg tudna a kedvünkért változni? Szóval ha így csalfán is szereted és el tudod fogadni akkor gondolkozz közös jövőben, különben még nehezebb lesz.

2014. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt addig fogja játszani, amíg úgy gondolja, hogy ez a célravezető. Aztán majd átmegy alattomos intrikus szerepbe és hátad mögött elmond mindennek, hogy elvetted tőle az ő autóját és elverted a pénzét, meg nőkkel csaltad meg úton-útfélen. Aztán jön majd, hogy verted, boldogtalanná tetted és most jön a gyerek is, azt sem akarod felvállalni... szóval képzelj el mindent, ami a fantáziádtól kitelik, sőt bármit, ami lehetséges.
2014. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy elvesztette az aranytojást tojó tyúkot. :))
2014. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Ditta323 ***** válasza:
100%

Szia.

Csak a kényelmet hiányolja, meg, hogy megkapott mindent.

Mit mondj neki?: -Bocsi, de ez a hajó már elment, keress magadnak mást, mert én már túl léptem rajtad./pl./

Akkor megteheted, hogy nem veszed fel a telefont.

Amúgy én azt vallom, hogy egy kapcsolat csak egyszer. Ha a férjem egyszer félre lépne nem érdekelne, hogy van gyerek azonnal válnék.

25/N

2014. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
mon meg neki hogy pici szívem nem én tettem tönkre az életed, te cseszted el a dolgot.. legközelebb ha rendes pasival jösz össze akkor ne kuuuuurj félre, és csapd rá a telefont.
2014. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!