Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan fogadjam...

Szerintetek hogyan fogadjam el ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Szóval szüleim váltak 1.5 éve,azóta szinte utána rögtön lett apámnak barátnője. Szrik a fejemre, néha jópofizik velem apám,de semmi több. Most benyögte,hogy kistestvérem lesz. Annyi kell tudni,hogy van egy féltestvérem már. (nővérem) Most így lesz egy második. Normális az ilyen? Még egy gyereket tönkre akar így tenni? Vagy csak nekem furcsa az,hogy 3. különböző asszonytól ilyen rövid távon belül...? Szeretnék jó testvére lenni,nyilván ő semmiről nem tehet,de egy ilyen karrierista embernek minek még egy gyerek,ha a másik kettővel nem foglalkozik?
2013. jún. 14. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

Na ezt én sem tudtam soha megérteni.

Mindig is úgy gondoltam, hogy nem kezdenék olyan emberrel aki képes otthagyni a gyerekét. Persze adódhatnak olyan helyzetek amikor nincs más választás, de azért nem ez a nagy átlag.

2013. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!