Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak arra, ha a barátnő...

Mit mondjak arra, ha a barátnőm sír, hogy tönkre tettem az életét? Vissza fogadjam, vagy csak színészkedik?

Figyelt kérdés

Jól bántam vele, szerettem, nálam lakott, autót adtam neki, és 2 éve ismertem meg.

Sose bántottam, veszekedések nem voltak, csak nézeteltérések!

Tiszteltem, becsültem! Nem csaltam meg!


És fél éve a volt barátjával volt kapcsolata!

Úgy kivágtam mint a macskát!

Mehetett haza anyjához, meg járhat BKVval!


És 1 hete küldi az smseket, meg felhív sírva, hogy tönkre tettem az életét... Aztán meg sír, hogy sajnálja...


Most mit mondjak erre neki? Mert csak felveszem a telefont, végig hallgatom, ahogy bőg, és néha megesik rata a szívem, olyan hatásosan tud sírni! Azt mondja sajnálja, de előtte meg elhord mindennek!


Szeretnék neki hinni, hogy megbánta, meg többé nem tesz ilyet, de félek, csak színészkedik!



28/F - 25/N



2014. júl. 22. 20:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Ahányszor visszaakarod fogadni gondolj arra, hogy úgy csókolt meg, hogy előtte egy másik pasi farka volt a szájában
2014. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodj meg, egy huszonéves nőnek a legjobb szándékkal sem tudod elrontani az életét. 50 év alatt fog még történni vele sok minden.
2014. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

Aztán hogyan tetted tönkre az életét? Szánalmas a leányzó! Előbb kellett volna gondolkodnia!


Adj neki egy esélyt, ha gondolod, de sajnos az az igazság, hogy kutyából ritkán lesz szalonna.

2014. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg hitesd el vele, hogy le vagy égve, ha vissza akar jönni, neki kell eltartania.
2014. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%

Szia Kérdező!


Nehogy visszafogadd ezt a pénzéhes, számító némbert. A pénzed kell neki meg a kényelem, amit megkapott Tőled.

Hajtsd el a francba, és ne hagyd Magad érzelmileg zsarolni. Ezek a rüfkék semmitől nem riadnak vissza.

2014. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
Nekem valahogy sántít ez a történet. Te tökéletes vagy, kocsit adtál neki, ő meg megcsal. Azért kíváncsi lennék a másik fél beszámolójára is. Meg nekem az ütötte meg a fülem, hogy "olyan hatásosakat tud sírni". Ez bizonyítja, hogy talán nem is sajnálod őt igazán. Akkor meg nem tudom, minek hallgatod őt végig.
2014. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%

"fél éve a volt barátjával volt kapcsolata!"


"És 1 hete küldi az smseket, meg felhív sírva"



Ebből ugye az következik, hogy fél évig jól megvolt nélküled.

Ráadásul a régi szeretőjével élt, de végül az is kitette a szűrét.

(Lehet, hogy azt is megcsalta egy harmadikkal.)

Miután újra az utcára került, sorra vette, hogy melyik régi pasasát lehetne újra behülyítenie.

Te jutottál az eszébe.


Amúgy ennek a ribinek is elég jó a pszichológiai érzéke, hiszen pontosan tudja, hogy ki az a gyenge akaratú pasas, akit így vagy úgy, de meg tud majd győzni.

Bocs, de gyenge vagy, hiszen még a telefonban sem tudsz nemet mondani, ha meg rá tud venni előbb-utóbb egy személyes találkozóra, már nyert ügye lesz. Megmarkolja a farkadat, és már úgy énekelsz, ahogyan ő muzsikál!

A vége az lesz, hogy még te fogsz majd tőle elnézést kérni, hogy megcsalt, és kiengeszteled majd egy új autóval.

Ő meg duzzogva, nagy nehezen elfogadja majd...


Sok sikert az újabb szarvak felé!

2014. júl. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%

Juuuj utolsó, ez jó volt nagyon. :)

Szerintem is ez fog történni.

Amúgy a csajnak a szépségén kívülakad más ért3ke isvagy csak amiatt nyaltad idáig a kis valagát?

2014. júl. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben én még nem voltam, de a véleményem az, h semmiképp se engedd vissza! Keressen mást!


Ne is vedd fel a telefont, mert akkor már a hatása alá fogsz kerülni. Élje a saját életét, nem tehetted tönkre, mivel nem tettél vele semmit.


Ne hagyd magad manipulálni!

2014. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Fél éve csalt meg, dobtad ki, és ő 1 hete keresett meg? Hol volt eddig?

2. Ő csalt meg és még ő hord el téged mindennek? Miért is?


Zűrős ügy, zűrös nő. Tipli.

2014. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!