Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadjam el a párom akaratát...

Fogadjam el a párom akaratát vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma már feltettem itt egy kérdést ahoz kapcsolódik a mostani kérdésem:


A kislányunkat két hét múlva kereszteljük, a párom ragaszkodik hozzá, hogy a keresztszülők a bátyja és annak felesége legyenek. Én viszont azt szeretném ha a legjobb barátnőm és a férje legyenek a keresztszülők.


Itt a link, hogy érthetőbb legyen a kérdésem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-ka..


2013. júl. 16. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2013. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Több keresztszülő is lehet! Ne rekeszd ki a családját, az rossz vért szül. Lehetnek mind a négyen!
2013. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik keresztszülő a te ismerősöd/rokonod, a másik meg az övéi közül. Nem kell feltétlenül házasoknak lenniük a keresztszülőknek. Ha cigányt választottál, egy gyerek úgyse lesz elég - a mostaninak az ő köréből, a következőnek a te köreidből lesznek keresztszülei. Vagy egyéb hasonló módon megoldani.
2013. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Könyörgöm, legyen az ő akarata. Ők vannak többen. Minek mentél hozzá romához? Tudhatnád, hogy ott érvényét veszti a "hat anyja van", mivel van is annyi ott. Meg isten tudja mennyi apuka stb.


Putriba házasodtál be? Gondolom a szüleid agyon dicsérnek téged.

2013. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd megbeszélem a párommal, hogy jó lesz e neki úgy ahogy a második válaszadó írta, de nem hiszem, hogy rajongani fog az ötletért. Amúgy nem putris családban élek a párom dolgozik és van szép házunk csak a rokonság egy kicsit fura nekem. Anyám imádja a páromat, ő a kedvenc veje.
2013. júl. 16. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
te választottad,szagoljad
2013. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd magad és az legyen a keresztszülő akit te akarsz.
2013. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én pl. nem is szeretném, hogy egy pár legyen a keresztszülője a gyerekemnek. Mi van ha szétmennek? az lenne, mint a férjemék családjánál, hogy gyakorlatilag le van sz.va a gyerek, mert szétmentek a keresztszülők. Most én vagyok az új "keresztanya".
2013. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!