Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Ti férjetek takarít? Tegnap...

A Ti férjetek takarít? Tegnap ezért szóltak meg.

Figyelt kérdés

Nálunk a párom végzi a házimunka mindennemű takarítás részét (sepregetés, porszívózás, portörlés, csempe mosás stb.). Nem én kértem rá soha, így alakult. Ő azt szereti, hogy minden hibátlanul tiszta legyen én meg kissé felületesen, hamar, mert sietek, nincs türelmem.

Persze ha hétvégére esik a takarítás, akkor besegítek, nem nézem feltett lábakkal, hogy takarít, de alapvetően akkor oldja meg, amikor én nem vagyok otthon...



Nos, innen a kérdésem. Tegnap hazaértem egy elég távoli rokonával a vőlegényemnek. Ő éppen mosta le az ajtókat. Az illető már délután hívta anyósomat, hogy milyen nőt akar elvenni a párom? Hogy néz ki, hogy odaállítom ajtót mosni? Soha nem állítottam neki semminek...És nem hiszem, hogy emiatt kéne megítéljen. Anyósom persze, nem foglalkozik a dologgal, nem is az a lényeg. De hogy képzeli az illető, hogy amiatt szól be a hátam mögött (mert persze előttem naaagyon kedves volt...).


Tényleg ilyen gáz?


2014. júl. 11. 08:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját portáján söprögessen ! Ne foglalkozz az áskálódó rokonokkal !
2014. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
62%

29: várjál, mert én ugyan nem vagyok allergiás, de teljes mértékben hidegen hagynak az ékszerek, meg ilyenek. Többre tartok egy katica/zöldike/lepke átteleltető házat (ezt kértem szülinapomra), a férjemmel meg madárodúkat készítünk hobbiból, KÖZÖSEN, ha már főzni (is) egyedül szoktam.:D

Biztos konzervatív vagyok, vagy öreg, vagy tanulatlan.:)


34 n

2014. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
32: vagy mind, nem tudhatjuk:D haha, csak viccelek. a katicaátteleltető dolog nagyon jó, én is veszek egyet. annyira cuki lehet:)
2014. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Képzeld van olyan, amiben mindenféle rovar áttelel, akkora, mint egy szekrény... ezek a speciális házak pedig kb cipősdoboz méretűek, keress rá.:)
2014. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

OFF:"A férjem nem,de a fiam igen.Na nem nálunk hanem náluk. Kislányka nem ér rá,mert sosem lesznek felragasztva a mű karmai.Amivel max annyit tud csinálni,lenyúzza a bőrt a fiam hátáról:))Na de neki ha jó, én b..cok rá."

Baromi jófej anyós leszel, tetszik ez a hozzáállás! A fiad választotta, viselje! :D


ON: Számomra meglepő, hogy ahogyan írod, gyakorlatilag majdcsak mindent ő csinál, de ha nektek így jó, maradjon így! Biztosan jó így neki is?! :)

Nálunk alapvetően én csinálom a dolgok nagy részét, szegény férjem próbálkozott már párszor, de olyan vagyok, mint ahogyan egy férj is írta korábban, hogy ha megcsinálja, csak a hibát látom benne, tökéletes sose lesz, ahogyan ő csinálja. Azért néha megkérem, hogy hasznosnak érezhesse magát, olyankor örömmel segít. Amikor beteg voltam, szó nélkül mindent megcsinált, amit én is megcsináltam volna, ha nem vagyok beteg.Büszke voltam rá, és hálás vagyok neki. Nem várja el, hogy mindent egyedül csináljak, vannak dolgok, amiket kifejezetten szeret, azokat hagyom, had csinálja, majd becsukom a szemem, ha látom, hogy nem úgy csinálta, ahogyan én tettem volna. Minden ilyen esetben megdicsérem a munkáját, ahogy ő is az enyémet. 1 éve vagyunk házasok

2014. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!