Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők hogy jöttök ki a...

Lányok, nők hogy jöttök ki a párotok/férjetek nővérével/húgával?

Figyelt kérdés

Van barátom 2 éve, neki van 1 nővére 36 éves (lánya illetve élettársa) van!

Nos a mi kapcsolatunk semmilyen,mikor bemutatott neki a barátom, akkor normális volt,szajkozta hogy ő mennyire őszinte,ő mindenkinek megmondja a frankot stb.stb! Barátom meg csodálkozik,hogy nem beszélgetek vele,mert nincs miről!Előttem jó "arc" aztán barátomnak meg Mindig mondja a magáét,illetve bemocskol facebook-on!

Semmi kedvem nincs felmenni hozzájuk! Akárhányszor városba voltunk,barátom mondta h menjünk fel,én meg megmondtam nincs kedvem stb! Pl 2 éve karácsonykor odamentünk hozzájuk,vittem ajándékot,ők meg semmit nem adtak(jó nem kell) még puszi,se egy olyan h héé Boldog Karácsonyt vagy hasonlót!Ez eléggé bántott!Soha nem ártottam a testvérének! Ti jól kijöttök?



2014. ápr. 19. 14:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve van párom, az ő húga 19 éves, tőlem egy évvel idősebb. Elvagyunk, el tudunk beszélgetni, de szerintem csak azért, mert mindkettőnket megneveltek annyira, hogy normálisan tudjunk viselkedni - más esetben szerintem simán kikaparnánk egymás szemét.
2014. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok a legkisebb a családban, két bátyám van. Mindkettőnek felesége. Mi például jól kijövünk sőt...mintha ők is a testvéreim lennének. De én is jártam hasonlóan, volt egy barátom, akinek volt egy húga. A lánynak két kislánya. A lányokkal jól kijöttem, de az anyjukkal két szót nem tudtam váltani. Nem az én világom volt, de nem piszkálódott. Kicsit kínos volt a dolog, de szerencsére vége is lett a kapcsolatnak. Nem is éreztem jól magam náluk. Mindig féltem a testvérektől...elfogadnak e vagy sem...
2014. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Páromnak van húga és nővére is, mindketten nagyon kedvesek, aranyosak. Annak ellenére hogy az egyikük hasonló mint én vele sem tudok miről beszélni, ahogy a másikkal sem, aki tök más világ. Szóval nem beszélgetünk mert nincs miről, párommal elbeszélgetnek ha talizunk, én hallgatom őket, ennyi.
2014. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Sehogyan sem. Rendkívül buta, arrogáns, zsarnoki és uralkodni vágyó, amellett egy földbuta hisztérika. Annyit bántott ok nélkül, hogy végre beelegeltem, és ma már tudni sem akarok róla. Tőlem akár fel is fordulhat.
2014. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nálam 12 évvel idősebb a sógornőm, és az elején nem voltunk jó kapcsolatban, mára viszont nagyon jó barátnők lettünk. Bár tény, amikor összeházasodtunk, én 19 voltam, a sógornőm meg 31, azért jelentős különbség volt köztünk. Mára ez eltűnt.

Rendszeresen összejárunk, akkor meg simán átment volna az utca túloldalára, ha meglát...

2014. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
El vagyunk, ha ritkán látjuk egymást, meg tudna fojtani egy kanál vizben az irigységtõl és még féltékeny a bátyjára is.Imád beleavatkozni az életünkbe, de viszont azt nem türné ha én is ugy viselkedenék, szóval egy boszorka, ez komolyan mondom.
2014. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok,Barátom 31! Barátom szerint nem tudok hogy viszonyulni a nővéréhez,mert hogy idősebb! Érdekes munkahelyemen nálam idősebb nőkkel dolgozom,velük minden ok nélkül el vagyok,szeretem őket,ők is engem! Viszont egyszerűen a nővérével semmi közös témám nincs! kb.1,5 éve láttam miután eljöttem a nővérétől,hogy írta neki fb-n,hogy szakítson velem,mert nem vagyok vékony,meg hogy öltözködök stb! Szerintem ne kinézet/öltözködés alapján ítélkezzen,inkább törődjön a lányával mert 12 évesé s majdnem 110kg!!Lányával amúgy abszolult semmi bajo,!
2014. ápr. 19. 15:13
 8/17 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán találkozom a párom nővérével meg a családjával, és nem igazán hiányoznak. Amennyire eddig megismertem, a csaj viszonylag normális és jóindulatú, meg a férje is, a gyerekük viszont annyira neveletlen, hogy percek alatt teljesen kiakadok tőle, ezért kerülöm a velük való találkozást.
2014. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nálam 6 évvel fiatalabb a párom húga. Kb. 4 éven át, olyan semmilyen volt a viszonyunk, mostanában egyre jobb.

Mikor kicsi volt (12-13 éves) akkor inkább féltékeny volt és amint meglátott elvonult egy másik szobába.

1-2 éve, megosztunk egymással dolgokat. Ő nincs akinek elmondja (mármint felnőtt) a párkapcsolati dolgait, ilyesmit, így ezt nekem mondja el....Én is egyre több mindent elmondok neki, és próbálok jófej lenni (nagyobb ajándékokkal kedveskedek neki a nagyobb ünnepeken, olyanokkal, amiket ő még nem tudna megvenni magának, meghívom sütizni, ilyenek)...



24-L

2014. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
első ízben aranyos és intelligens embernek tartottam, érdeklődő volt, beszélgettünk valamicskét, aztán az évek folyamán (a párommal 3,5 éve vagyok együtt, a nővérét úgy 3éve ismerem) rájöttem, hogy teljesen más értékrendet képviselünk, amivel még nem is lenne semmi gond, csakhogy egy csomószor úgy éreztük (én és a párom), hogy tőlünk is elvárja azt, hogy bután bólogassunk a számára rossz, vagy elhamarkodott döntéseire. sokszor kikérte a véleményemet amit én őszintén el is mondtam neki és ezzel volt itt a gond, hogy én őszinte voltam vele a párommal együtt (hozzáteszem, nem bunkón közöltem vele a dolgokat, csak elmondtam, hogy én erről és erről mit gondolok ez meg nem tetszett neki, holott ő kérdezett rá). ezen dolgok miatt igazából semmilyen kapcsolatom nincs vele, olyan semlegesek vagyunk egymás felé. ha ő kedves vele én is az vagyok vele. ritkán találkozunk, azt a pár alkalmat meg békességben eltöltjük egymás mellett, de a "színházába" nem vagyok hajlandó részt venni, ezért nem vagyok olyan szoros viszonyban.
2014. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!