Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők hogy jöttök ki a...

Lányok, nők hogy jöttök ki a párotok/férjetek nővérével/húgával?

Figyelt kérdés

Van barátom 2 éve, neki van 1 nővére 36 éves (lánya illetve élettársa) van!

Nos a mi kapcsolatunk semmilyen,mikor bemutatott neki a barátom, akkor normális volt,szajkozta hogy ő mennyire őszinte,ő mindenkinek megmondja a frankot stb.stb! Barátom meg csodálkozik,hogy nem beszélgetek vele,mert nincs miről!Előttem jó "arc" aztán barátomnak meg Mindig mondja a magáét,illetve bemocskol facebook-on!

Semmi kedvem nincs felmenni hozzájuk! Akárhányszor városba voltunk,barátom mondta h menjünk fel,én meg megmondtam nincs kedvem stb! Pl 2 éve karácsonykor odamentünk hozzájuk,vittem ajándékot,ők meg semmit nem adtak(jó nem kell) még puszi,se egy olyan h héé Boldog Karácsonyt vagy hasonlót!Ez eléggé bántott!Soha nem ártottam a testvérének! Ti jól kijöttök?



2014. ápr. 19. 14:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, létezik mondatvégi pont is. Az állandó felkiáltójeleket a kis hang a fejemben úgy olvassa, mintha végig kiabálnál. Kérlek, használj pontot inkább!
2014. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

4,5 éve vagyunk együtt,egy húga és egy nővére van.

Eleinte a nővére volt az aki távolságot tartott,és a húga meg nagyon be akart vágódni,aztán szépen megismertem Őket és a nővérét nagyon megszerettem,jókat beszélgetünk,bulizunk,szórakozunk együtt,nem találkozunk olyan sűrűn,mert Ő ráadásul az ország déli részén jár egyetemre,mi meg északon lakunk,de évi 2-3 alkalommal biztosan,és nyáron.A húga viszont nagy csalódás volt,lusta,buta semmit nem csinál,életképtelen

2014. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

na elküldte bocsánat

ezek mellett igénytelen,mindig csak panaszkodik,hogy is mondjam nem túl kulturált,érdekes mert a család többi részére ezek egyátalán nem jellemzőek

2014. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A férjemnek van egy huga (27 éves) és egy öccse (23 éves). Mindketten /anyóssal együtt/ 250 kmre laknak tőlünk , s zóval 1 évben kb 2x ha találkozunk velük. Például sogórnőmmel 5 éve nem találkoztam. Igazából semmilyen kapcsolat nincs köztünk. Az öccse többször jár fel hozzánk, vele tök jól elvagyok. :)
2014. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Imádom a kérdést,tipikusan az, amire meg kéne kérdezni,hogy őszinte legyek,vagy udvarias? Ami engem illet,tekintve,hogy több,mint 200 kilométer van közöttünk,azt kell mondjam,tuljdonképpen elvagyunk.
2014. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Férjemnek van egy huga. Régebb óta ismerem őket, mint ahogy összejöttünk. Sose voltunk nagy barátnők, de mikor egy társaságba kerültünk jól elbeszélgettünk. Mikor összejöttem a báttyával közölte velem, hogy a volt barátnőjét jobban szerette, utánna kérdeztem kiderült, hogy kinem állhatták egymást. Mindegy én onnantól nem keresem a társaságát. Közömbösek vagyunk egymással. Mindkettőnknek jó így ,ennyi.
2014. ápr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Legelőször tiltakoztak a szerelmi kapcsolatunk ellen de utána kibékültünk, így most jól jötünk ki egymással. és te hogy jöt ki? :P
2014. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!