Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szeretnétek tudni róla ha...

Ti szeretnétek tudni róla ha a férjetek intim képeket osztana meg rólatok a neten?

Figyelt kérdés

Egy netes társkeresőféle oldalon beszélgettem egy személlyel aki nagyon készségesen küldött magáról fényképeket, olyanokat ahol minden látszik amit csak nézni lehet egy nőn. Nem vagyok túl okos de mégis rájöttem, hogy állítása ellenére 99% hogy egy pasi, kicsit keresgéltem és meg is találtam a facebookon, onnan már csak pár klikkre voltam a feleségétől.

Házasok és gyerekeik is vannak, most nem igazán tudom, hogy írjak rá és meséljek neki a férje passziójáról vagy jobb ha nem ártom az egészbe bele magam.


2014. márc. 20. 08:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Te nő vagy és nőt keresel, te pasi vagy és nőt keresel, összeakadsz valakivel, aki nőnek adja ki magát? Atyám! Miután te csak feltételezel mindent, szerintem hagyd a francba és keress mást.
2014. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Én szeretném tudni, ha rólam tenne fel képeket a férjem. Szomorú hogy ilyenek vannak. Persze azt is megértem, hogy nem akarod beleártani magad. Miből gondolod, hogy a férj rakja fel a képeket és nem a feleség?
2014. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Andizsuzsi ***** válasza:
88%
Szeretnék-e tudni róla?????? Férj ide vagy oda, úgy jelenteném fel, mint a sicc.
2014. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Az az iagzság,hogy te semmit sem tudsz.....

Èn személy szerint tudni szeretném ha ilyen kép felkerülne rólam.Ès leszedetném ha másként nem rendörség bevonásával!!!

Ha a férj egy ilyen képet megoszt bárkivel is ott már nagy problémák vannak!!!

2014. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
olyan email címről küldte a meztelen arcos fotókat (ilyen volt feltöltve az oldalra is azóta, amit azért nők nem sokszor csinálnak) amivel egy pasi van regisztrálva a facebookon. Szóval hacsak nem tudja valaki az illető személy email címének a jelszavát és nem erre használja akkor valószínűleg ő kell, hogy legyen.
2014. márc. 20. 08:48
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy szeretnék róla tudni.

De nem értem, hogy hogyan került hozzád a kép.

Társkeresőn? Vagy ez valami szexpartner kereső? Mert hogy írtad, hogy intim kép.

De honnan tudod, hogy nem a nő küldte, hanem a férje?

Szerintem nincs olyan férj, aki idegeneknek küld meztelen képet a feleségéről. Ez inkább az exek bosszúja szokott lenni.

2014. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

De miért ne tudhatná a férje e-mail címét és jelszavát? Sokan közös címeket használnak.

Én ebből egyébként arra következtetnék, hogy párként keresnek egy harmadikat.

2014. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kérj tőle egy telefonszámot és hívd fel. Elég gyorsan kiderül, hogy jó-e a sejtésed.
2014. márc. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Mi az, hogy meztelen arcos fotó??
2014. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan minden elérhetőségem a fejem összes fiőkjához..

Én elküldenem neki facen (arcot is vállalva, tehát nem kamu profilról) ha tid róla, úgysem hatja meg, ha nem, akkor pedig szerintem joga van tudni.

Ugye másokról a tudta nélkül fotőt megosztani( nemis kell intim legyen) tilos, sőt büntetendő.


Az egyszer biztos, hogy ilyen nem fordulna elő velem, mert a férjem nem ilyen..

Viszont ha így volna,makr a bizalomnak lőttek, és is feljelenteném..

Ez komoly dolog,pl munkahelyen stb gondot okozhat..

2014. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!