Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szeretnétek tudni róla ha...

Ti szeretnétek tudni róla ha a férjetek intim képeket osztana meg rólatok a neten?

Figyelt kérdés

Egy netes társkeresőféle oldalon beszélgettem egy személlyel aki nagyon készségesen küldött magáról fényképeket, olyanokat ahol minden látszik amit csak nézni lehet egy nőn. Nem vagyok túl okos de mégis rájöttem, hogy állítása ellenére 99% hogy egy pasi, kicsit keresgéltem és meg is találtam a facebookon, onnan már csak pár klikkre voltam a feleségétől.

Házasok és gyerekeik is vannak, most nem igazán tudom, hogy írjak rá és meséljek neki a férje passziójáról vagy jobb ha nem ártom az egészbe bele magam.


2014. márc. 20. 08:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Először is: nem csinálunk pucér képeket sem egymásról, sem közösen. Tiniknél még azt mondom, próba cseresznye...na de felnőtt évek/évtizedek óta együtt élő pároknál már enyhén cikinek és értelmetlennek tartom a dolgot.

Másodszor: még ha lenne is ilyen jellegű fotó rólam, akkor sem mutatná meg senkinek sem a férjem.

Harmadszor: a fent említett szituban, én bizony nagyon szeretném tudni....

2014. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!