Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szeretnétek tudni róla ha...

Ti szeretnétek tudni róla ha a férjetek intim képeket osztana meg rólatok a neten?

Figyelt kérdés

Egy netes társkeresőféle oldalon beszélgettem egy személlyel aki nagyon készségesen küldött magáról fényképeket, olyanokat ahol minden látszik amit csak nézni lehet egy nőn. Nem vagyok túl okos de mégis rájöttem, hogy állítása ellenére 99% hogy egy pasi, kicsit keresgéltem és meg is találtam a facebookon, onnan már csak pár klikkre voltam a feleségétől.

Házasok és gyerekeik is vannak, most nem igazán tudom, hogy írjak rá és meséljek neki a férje passziójáról vagy jobb ha nem ártom az egészbe bele magam.


2014. márc. 20. 08:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

a facebookos profiljuk szerint még házasok.


lehet éppen közös email cím is de akkor talán másképp viselkedett volna tegnap amikor felvetettem neki, hogy facebookon írok rá ha kíváncsi arra, honnan van ruhás képem is róla. (azóta a meztelen képeket leszedte az oldalról, mondjuk attól még az email címemen ott csücsülnek.)


"meztelen arcos fotó" olyan ahol nincs a hölgyön ruha és látszik az arca is. Az adott oldalon elég sok hölgy rak fel képet magáról de többnyire arc nem látszik csak a többi, mert azért egy mellből nem ismer fel a szomszédod.

2014. márc. 20. 08:57
 12/21 anonim ***** válasza:
69%

Igen, szeretnék tudni róla ha ilyet tenne.

Én a helyedbe csinálnék egy új email fiókot név meg minden nélkül és onnan küldenék egy rövid levelet amiben felvázolom a szituációt. Csatolnék képet is, hogy meggyőző legyek.


Undorító egy szitu ez, nem irigyellek.

2014. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

Írj a fb-on egy üzenetet a feltételezett hölgynek. Ha férjével beszélgettél eddig, akkor eléggé meg fog lepődni. Számodra pedig kiderül az igazság.


Ha tényleg ez a helyzet, én nagyon örülnék neki, ha valaki felvilágosítana. Mert így elég kiszolgáltatott a nő, hogy nem tud semmiről, nem tudja megvédeni magát. (Ha tényleg így van.)

2014. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Ne hagyd annyiban a dolgot! Sajnos te is részese lettél ennek a szemétségnek, ha akartad, ha nem. Szerintem férfiúi becsületeden múlik, hogy megakadályozod egy nő ilyen szintű megalázását vagy nem...
2014. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

némiképp félre értetettek, nem magam miatt problémázok hanem amiatt, hogy egy ilyen infó tönkretesz egy családot.

Személyes tapasztalat, hogy nem minden titok jó ha kiderül, sokszor jobb tudatlanul boldognak lenni.


Bár mivel ez itt egy hozzászólónál se jelent meg ezért úgy veszem, hogy ez csak az én elszigetelt véleményem és mindenki más inkább a kőkemény igazságra vágyik.

2014. márc. 20. 09:45
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

szerintem semmi közöd hozzá..pláne ráirogatni másnak a feleségére..

egyébként te most nö vagy vagy férfi?

férfi vagy és egy férfival chatelgettél??

vagy nö vagy és egy férfi a felesgéröl küldött neked fotot? vagy mi van??

2014. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy szeretném tudni, hiszen addig nem tudok ellene tenni.

Inkább tudjam meg, legyen családi balhé, mint hogy körözzön a neten a meztelen képen és 5 év múlva a gyerekem szóljon, hogy figyi anya láttam a neten pucér képedet, vagy mondjuk a kollégáim röhögjenek a hátam mögött, hogy na ez a csaj meztelenül mutogatja magát ilyen és ilyen oldalakon.

Ha tudok róla, akkor még eldönthetem, hogy mi legyen a férjemmel, stb.

De ha nem is tudok róla, akkor meg vagyok fosztva a döntés lehetőségétől.

2014. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én sem egészen értem, hogy most akkor nő, vagy férfi vagy? És kiderült, hogy egy férfival beszélgettél, aki nőnek adta ki magát, és a saját feleségéről küldött meztelen képeket?? Kicsit elvesztem a sztoriban...

De a lényeg az, hogy ha a feleség valóban nem tud semmit, és a férje vadidegeneknek küldözgeti a képét, illetve teszi közzé honlapon, igen is joga van róla tudnia. Szerintem rosszabb lenne neki, ha valaki ismerőshöz kerül a kép, vagy meglátják mások, és róla feltételeznek olyat ami egyáltalán nem valós, sőt, nem is tud róla. Munkahelyen nagy problémát okozhat ez, gondolj bele, ha például tanítónő és pár kisiskolás fiú rábukkan a képekre. Inkább tudjon róla, minthogy utólag legyen oltári balhé ami tönkreteheti az életét, karrierjét, örökre megbélyegezve, s aztán magyarázkodhat utólag...

És igen, az ilyen férfi megérdemli, hogy akár otthagyja a felesége, vagy kapjon ey jó nagy fejmosást az asszonytól, mert nem játék az ilyesmi, főleg nem honlapra kitenni képeket, ami aztán örökre megmarad valamilyen úton...

2014. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
90%
Kedves Kérdező! Szerintem a 17. hozzászóló maximálisan az igazat írta, hallgass rá!
2014. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindenképp írj a nőnek. Aztán ő majd eldönti, hogyan tovább. Tudjon róla, hogy meztelen képek keringenek róla a neten, főleg, hogy gyerekei vannak... Bármelyik ismerőse is ráakadhat ugyanígy, vagy később a gyerekei. Ki tudja hány oldalon lehet még fönn így :(
2014. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!