Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok válóok lenne, ha a...

Nálatok válóok lenne, ha a férjetek nem akarna veletek aludni?

Figyelt kérdés
Kis időre valóban külön szobában voltunk, de nekem ez így nemjó és vissza akartam menni a közös hálószobába, de azt mondja neki így jobb. Nagyon sz.r érzés, kb olyan mintha nem is lennék férjnél. Nem is egy bújós, szóval nagyon magányos vagyok mellette. Én komplikálom túl? Fárasztó a munkája az igaz, de ha egyedül jobb neki akkor én minek vagyok?
2014. febr. 12. 16:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Nálam válóok lenne.
2014. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Miert voltatok kulon szobaban? Mennyire elteroek az alvasi szokasaitok?
2014. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Volt egy időszak amikor horkolt. De nem eltérő egyáltalán, mert engem már az sem zavarna, de egyszerűen egyedül akar lenni.

Egyébként még csak 3 éve vagyunk házasok....

2014. febr. 12. 16:11
 4/27 Tica0121 ***** válasza:
89%
Nálam nem lenne az. Mi külön alszunk a férjemmel, külön szobában is.... mi így szoktuk meg.... Ő nem tud mellettem, én nem tudok mellette! A férjem horkol....meg nagyon fáradt is, ilyenkor ingerült... engem nem zavar ez a helyzet, tudom, hogy seret és nincs más az életében csak a gyerek és én!
2014. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nálunk sincs harmadik, nem erről van szó. De engem zavar, mert én igényelném ő meg nem.
2014. febr. 12. 16:14
 6/27 anonim ***** válasza:
50%
Te mentél külön, akkor most mit csodálkozol?:D
2014. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
23%

Válóok bizony.

Férjem is horkolt régebben egyfolytában,orsövényferdüléssel elcibáltam műtétre,azóta csak akkor horkol ha meg van fázva.De ezért nem mennék külön szobába.

Férjnek és feleségnek egy ágyban a helye.

2014. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt akkor tudom megérteni, ha kényelmi dolgokra hivatkozva akar külön ágyban aludni. Ha mondjuk éjszaka forgolódsz amitől ő nem tudja kipihenni magát akkor érhető, bár én ezt úgy oldanám meg hogy két ágyat egymás mellé raknék kicsit eltolva és akkor nem zavarjátok egymást. Két indokot tudnék elfogadni a különalvásra. Az egyik a horkolás, apum olyan szinten horkolt egy idő után, hogy anyum lezavarta a nappaliba, mert nem tudott aludni már mellette. Emeletes házba laktunk és mi a felső szinten becsukott ajtón keresztül hallottuk, el tudom képzelni milyen lehet ha az ember a fülébe hallja. Ebből nálunk nem is volt probléma. A másik ami elfogadható ha nem egy az életvritmusotok. Mondjuk te hajnalban kelsz, neki meg majd csak később kell kelnie. Valakit ez is zavar, hogy nem tudja normálisan kipihenni magát. Én is mindig hajnalba felriadok mikor párom hajnalos és megy dolgozni. Ha halkan kel arra is felébredek. Engem nem zavar annyira, de el tudom képzelni hogy valakit ez zavar. Ha egyébként jól megvagytok minden téren nem feltétlen vlóok. Kérdés nálatok miért van ez.
2014. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
9%
3 év után válóok szerintem is, az én szüleim már 9 éve külön alszanak, de ők 47éve házasok az azért teljesen más :-)
2014. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Minden mas rendben van a hazassagotokban, csak az alvas a kerdes?
2014. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!