Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek mennyire várja el,...

A férjetek mennyire várja el, hogy a hétköznapokban csinosak legyetek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt sminkre, ápolt bőrre, körmökre, hajra meg persze csinos ruhára.
2013. okt. 16. 11:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Ápoltságot, tisztálkodást elvárja - persze nem az ő kedvéért mosok fogat vagy hajat nyilván.


Körömfestés, smink, havonta új csini ruha meg frizura - ezeket nem szereti. A sminket meg a hajlakkot, zselét kifejezetten utálja.

2013. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Én jelenleg nem dolgozom, munkát keresek. Az én férjem nem szereti, ha sminkelem magam, még akkor se, ha elmegyünk valahova. Otthon nem szoktam kiöltözni, de az otthoni ruháim is normálisak. Az ápolt bőrt, hajat, körmöt biztos elvárná, de ez nálam is alap, hogy ápolt legyen a külsőm.
2013. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom mit vár el, mert nálam amit felsoroltál az alap.


Viszont gondolom ő kevésbé várja el, mint én magamtól, mert reggelente nem rugdos ki az ágyból, hogy takarodjak sminkelni meg felöltözni.

2013. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem kérdeztem még soha töle, de nem is aktuális, mert ÉN várom el SAJÁT MAGAMTÓL azt, hogy reggel rendbeteszem magam, akkor is, ha egyedül vagyok otthon. Olyan nincs, hogy napo közben hálóruhában, kócosan, mosdatlanul, illetve hogy szakadt, kinyúlt, ócska ruhákban mászkálok.


Reggel az elsö, hogy megmosdom, fésülködök, felöltözöm normálisan, ezzel magamnak tartozom.


Mielött valaki beleköt NEM arról van szó, hogy bali ruhában vagyok otthon, hanem tiszta, nem szakadt, nem kinyúlt vagy szétmosott öltözetben, ez a legtöbbször póló vagy blúz, madrág vagy szoknya és pulóver.


Számomra nagy szégyen és igénytelenség lenne, ha a férjemnek kellene ilyesmire figyelmeztetni.

2013. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Ebben a kérdésben egy csomó minden nem normális.


Nem normális az, aki elvárja, hogy a felesége hogy nézzen ki.


Nem normális az, aki "utálja", ha sminkel, és ezért megtiltja.


Nem normális az a nő, aki csak akkor törődik magával, ha pasi van a háznál.

2013. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

az ápolt bőr,haj stb alap kellene,hogy legyen minden embernél.

enyém nem várja el,hogy állandóan kirittyentsem magam,ha csak úgy tetszenék neki,hogy kiló vakolat stb akkor nem ő lenne a férjem.

2013. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
A smink nem vakolat. Lehet vakolni is, de normális ember nem arra gondol a smink hallatán.
2013. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Csinosnak tart mindenben. A kinyúlt, kiszakadt mackóban is kócos hajjal.

Nem "vár" el tőlem többet, mint én magamtól.


Ez persze nem jelenti, hogy "nem adok magamra".

De nem törekszem görcsösen arra, hogy mindig tökéletes legyek.

Időnként jólesik elhagyni magam, kicsit "igénytelennek" lenni.


Legalább nagyobb a kontraszt ahhoz képest, amikor "rendesen" kicsípem magam. :P

2013. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Itthon vagyok, mert babát várok, de a fentiek így is természetesek számomra és nem azért mert bárki elvárná tőlem.
2013. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Azt várja, hogy boldog legyek. Alapvetően nem vagyok igénytelen magamra nézve, naponta tisztálkodom, ápolom magam, de nem sminkelek minden nap, körmöt sem festek minden héten, de rövid és ápolt körmeim vannak. A csinos ruhákat egyikünk sem értékeli sokra, a kényelemre és funkcióra adunk, nem márkára és divatra. Ettől függetlenül szerintem nem vagyunk igénytelen emberek, tiszta, rendes ruhatárunk van. "Elvárni" nem vár el, elfogad úgy, ahogy vagyok, de gondolom, ha nem kezelném ennyire természetesnek a testápolást, akkor lehetnének problémák (nekem is volt korábban olyan partnerem, aki nem adott erre, nem is maradtunk sokáig együtt, mert nem ütötte meg a minimumot nálam).
2013. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!