Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, nektek mikor...

Lányok, nők, nektek mikor múlt el a féltékenység? Adtak okot is, hogy féltékenyek legyetek, vagy magától jött?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal.

Sokszor találkozik a volt barátnőjével, van, hogy "véletlenül" találkoznak egy közeli kocsmában, ha éppen elmegy meccset nézni, vagy csak a haverjaival sörözni, és sokszor későn ér haza.

Ő azt mondja, hogy útálja azt a nőt, de szinte látom, ahogy fellobban a szíve, amikor meglátja..

Vajon megcsalhat? Vagy esetleg "csak" találkoznak és beszélgetnek?

Az a baj, hogy ha ő nem vallja be, akkor soha senki nem fogja, mert úgy is mindenki falaz neki, a csajnak nem érdeke hogy nekem elmondja, a barátai meg úgy sem fogják elmondani nekem, mert nem avatkoznak bele semmibe.

A párom azt mondja, hogy szeret, és soha nem tudna megcsalni, pedig pont a vagányabbik férfiak közé tartozik.

Így nem tudok megbízni benne, kihat a kapcsolatunkra is. És sokszor meg is érzem, hogy ott van a csaj, mert utána nagy nehezen bevallja a párom, hogy ott volt, de én már előtte tudtam. Ezek után lehet, hogy jók a megérzéseim a megcsalással vagy csak képzeletbeli megcsalással kapcsolatban?

Én már nem tudom mitévő legyek, teljesen össze fogok roppanni, sokszor nyugtatót kell bevenni, hogy lenyugodjak, annyira kikészülök tőle.

De ha ezt nem nézzük, akkor sokat érezteti, hogy szeret, de valahogy még sem hagy nyugodni a tény, hogy bármikor megcsalhat az exével. Ja, azt hozzá kell tennem, hogyha netalántán valahol (kávézó, étterem,stb) találkozik egy lány ismerősével, akkor egyből szinte egymás nyakába ugranak, a lány(az összes) nyávog, meg vihog, a palim meg le se sz.r olyankor, kivéve, ha hozzászólok. De szerintem azt sem venné észre, ha lelépnék mellőle..

Mit tegyek? Nem tudom, hogy én vagyok túl féltékeny, vagy tényleg nem stimmel valami vele?


2013. febr. 9. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor múlt el, mikor találtam egy olyan férfit, akiben megbízom. ELőtte volt olyan párom nekem is, aki miatt vérszemet kaptam, és minden nőre mordultam, mert tudtam, hogy mekkora szoknyapecér volt.
2013. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam féltékeny, mert megbíztunk egymásban.Ha ennyire nem bízol a párodban, pedig tudod, hogy szeret, akkor okosabb ha otthagyod!
2013. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ez a viselkedés azért nem normális. Lehet hogy meg csal,sőt...

De ha így van akkor jobb ha minél hamarabb kideríted.

2013. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A féltékenység akkor múlik el, amikor meg tudod magadat győzni, hogy ostobaság, semmi haszna nincs, mindenkire nézve csak ártalmas. Akkor is ostbaság a féltékenység, ha van alapja, meg akkor is, ha nincs.Ha nincs, csak rombolja a viszonyt, mérgezi a levegőt az emberek között, bizalmatlanná, elviselhetetlenné tesz. Ha van alapja, akkor meg minek? Mit érsz vele? Mással (is) érzi jól magát, nem tehetsz ellene. Vesztettél, vagy így fogadod el, vagy elhagyod ezért. De féltékenykedni egyik esetben sem érdemes.
2013. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A párod viselkedése biztos, hogy zavarna, pedig alapjáraton nem vagyok féltékeny típus. Mondjuk nem értem, ha az ex ott lehet ezeken az esti kocsmázásokon, akkor te miért nem kíséred el?

A leírásodban szerintem az a nagyobb gáz amúgy, hogy azt írtad, a lány ismerősök jelenlétében le sem szar téged. Ezzel megaláz, és ez van olyan rossz, mint ha megcsalna...

2013. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne amiatt aggódj, akiről mindig beszél.Inkább azon aggódj, akiről nem.
2013. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok és nem is voltam féltékeny, pedig az én párom is a vagányabb típus, sőt, mielőtt összejöttünk elég sokat csajozott is. De nem is ad okot a féltékenységre. Minden nő ismerősét bemutatta nekem, ha barátokhoz megy, vagy találkozik valakivel engem is magával visz, a volt barátnőkkel legfeljebb pár szó erejéig tartja a kapcsolatot a neten, de még arról is mindig beszámol, pedig nem szoktam számon kérni.

A te esetedben nekem az a furcsa, hogy egymás nyakába ugranak a lány ismerősökkel. De lehet, hogy ez csak nekem szokatlan.

2013. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a legelső kapcsolatom után múlt el. Egyrészt tapasztaltabb, "okosabb" lettem, másrészt találtam olyan ffit, akiben vakon bízhattam, mert éreztem, hogy engem szeret, nem mást. Nemcsak otthon, amikor senki sem lát, hanem társaságban is, csinos lányok társaságában is.

Ami nem stimmel szerintem a párodnál, hogy tojik a fejedre női társaságban. Az ölelgetésből is visszavehetne, ha tudja, hogy ez téged zavar. Valakinél ez belefér, de pl. én sem kultiválom.

2013. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!