Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki volt már úgy, h zavarta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már úgy, h zavarta a párja múltja?

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, hogy akikkel járt azok az emberek. Olyan mint a féltékenység és nem érzem jól magam azon a helyen ahol ő már volt egy nagy szerelmével. És olyan az egész, mintha még járnának. És fáj nagyon, ha az ő a múlt eseményeiről beszél, az legyen bármi!
2012. jan. 23. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

ilyenkor mindig eszembe jut, hogy ez csak a múlt

nem véletlenül múlt el

és nem véletlenül van most VELEM


persze, néha eszembe jut, de akkor az én múltamról ne is beszéljünk... nem csak szerelmi téren gáz... de most minden rendben van és ez a lényeg

2012. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mostani kapcsolatomba is van ilyen.

Sok pasival volt előttem, és kicsit zavar ez engem...:/

Néha nemtudom mit gondoljak róla..:S

Sokat olvastam énis erről, és mindnehol azt írták, nem vonhatom kérdőre multjával kapcsolatba...:S ésvégülis igazuk van, mert megváltoztatni ugyse tudja.

Csak sajnos csak a szavahihetősége a garanciám rá, hogy nem esik vissza..:/

2012. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem jó azt hallani, milyen jól nézett ki az exe, mikor legutóbb találkoztak.

De nekem is volt egy-két barátnőm és valamelyikükkel jó kapcsolatban vagyok.

Nekem az jut eszembe, hogy a párom számára én jobb vagyok mindegyiküknél.

2012. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiú/Lány vagy? Énnekem volt már olyan, hogy 1,5 évig voltam együtt barátommal mire kiderült minden róla... Rengeteg csajjal volt együtt. Én lelkileg nem bírtam elviselni, mert még listát is készített.... Ja persze fel is kerültem rá. Azóta már szakítottam vele és megkönnyebbültem. De ez az én esetem, lehet neked ez nem így ütne ki.
2012. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!