Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan sráccal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan sráccal akinek drogos múltja van?

Figyelt kérdés
Volt elvonón is. Most rendesen csinálja az egyetemet, de tényleg komolyan veszi. Amúgy egy nagyon értelmes srácról van szó. Azt tudni kell, hogy a drogok eladásával tartja el magát, mert szüleit már nem akarja lehúzni. Ennek ellenére mikor kiakartuk ismerősömmel próbálni a gombát lebeszélt róla, meg elmondta az általános tudnivalókat róla. Szóval nem az a célja, hogy mindenáron eladja, hanem hogy a "vevőnek" ne legyen baja belőle. Amúgy nem tudja, hogy bejön nekem.
2010. dec. 5. 11:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

nem.. !

ha lány lenne akkor igen!.

2010. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

nem

Én feljelenteném, mert a drogok eladása az bűncselekmény.

2010. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2010. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Mindjárt jönnek az igazsághuszárok vigyázz. :)
2010. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Így nem, mert nem szeretnék hozzá látogatni járni. 22l
2010. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

járnék. a múlt nemannyira érdekel. ha nekem, a jelenben tud bizonyítani, vagyis ez rossz szó h bizonyítani, inkább úgy mondom h nekem a jelenben azt mutatja h ő rendes, okos, stb akkor leszarnám a múltját

24L

2010. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert drogos múltja volt, én nem ítélném el, hiszen mindenkinek jár egy második esély! Ha mostmár tisztán él, tudja hogy helytelen volt amit művelt, akkor nincs probléma, még ha anyuéknak valószínű keresztbe is állna a szemük, ha megtudnák. Az viszont, hogy illegális szereket árul, valóban bűncselekménynek számít, így viszont biztosan nem jönnék össze vele! Szép mese azzal etetni magadat, vagy bárkit, hogy le akar beszélni róla, stb... neki ez üzlet, és ha felfogná, illetve érdekelné, hogy mennyire káros hatással van ez az ember szervezetére, akkor nem hogy lebeszélne, egyáltalán nem is árulná! Elmenne diákmelózni/melózni, mint minden normális ember, akinek pénzre van szüksége!
2010. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

nehéz egy olyan embernek átállni aki már megtapasztalta azt h hogyan tud könnyen sok pénzt szerezni. ismeri a drogeladást, tudja hogyan lesz ebből pénz és azt is h nem kevés. nemolyan egyszerű csakúgy leállni és elmenni az egy harmadáért diákmelózni ami kb az egész napodat elveszi és kiszúrják a szemedet annyi pénzzel ami kb egy heti benzinre elég. (most a benzin jutott az eszembe)

aki egyszer megtapasztalta a "könnyűt és a jót" azt nehezen veszed rá h változtasson a "2szer olyan rosszra".

2010. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Persze, de ez nem változtat azon, hogy nem jönnék össze vele! Ha igazán megváltozott volna, akkor azt is eltudja fogadni, hogy legálisan él, és ott bizony nem minden ilyen egyszerű. Én nem akarom, hogy egy közös, romantikus programunkról a rendőrök vigyék el bilincsben! Én nem akarok ilyen stresszben élni, persze ha valaki ezt normálisnak tartja, és együtt tudna élni vele, senkinek semmi köze hozzá. Én képtelen lennék. Van sajnos olyan haverom akit az utolsó pillanatban rántottak vissza a halálból, ha fogalmazhatok így, teljesen tönkre ment az egész ember, mire kórházba került a drogfüggősége miatt. (17 évesen) Felépült, és azóta nem hogy nem árulja a drogokat, de ténylegesen ellene beszél, és ha a társaságban valamelyik haver csak egy füves cigit szívna el, azt is kiveszi a szájából. Lehet máshogy élni, csak akaraterő kérdése, akkor is ha az illegális sokkal szebbnek tűnik... Nem mondom hogy ő rögtön 180 fordulatot vett, amint hazaengedték, de pár hónap alatt szépen gyökeres fordulatot vett az élete, és rájött hogy neki ez az élet nem kell!
2010. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

azért valószínűleg nem ő a kerület dílere, nemvalószínű h valaha is bilincsben fogják elvinni. nemmindig úgy kell elképzelni ezt mint ahogyan a filmekben megmutatják.

persze h ígysem legális a dolog, és igen, élhetne ő is úgy mint akármelyik rendesebb srác...de azért végletekbe sem kell esni, ez nemegészen olyan mint a filmekben h ti majd ültök a moziban és egyszercsak bejön a rendőrség, hasra dobja, megbilincseli és elviszi.

2010. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!