Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan sráccal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan sráccal akinek drogos múltja van?

Figyelt kérdés
Volt elvonón is. Most rendesen csinálja az egyetemet, de tényleg komolyan veszi. Amúgy egy nagyon értelmes srácról van szó. Azt tudni kell, hogy a drogok eladásával tartja el magát, mert szüleit már nem akarja lehúzni. Ennek ellenére mikor kiakartuk ismerősömmel próbálni a gombát lebeszélt róla, meg elmondta az általános tudnivalókat róla. Szóval nem az a célja, hogy mindenáron eladja, hanem hogy a "vevőnek" ne legyen baja belőle. Amúgy nem tudja, hogy bejön nekem.
2010. dec. 5. 11:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen,hiszen ma mégis újból drogozna akkor engem úgyse vonna bele szval..maximum elhagyom.
2010. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
a múlt az múlt.
2010. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11.43 vagyok... hidd el hogy nagyon hasonló! Ha nem is az iskola közepéről viszik el, de igen "filmbe illően", tudom mert a rokonságban előfordult egy kis "jó szándékú" kannabisz termesztés. Nem volt sok, csak egy két cseréppel, a rendőrök még is hetekig megfigyelés alatt tartották a házat, és amint ott volt az összes haver, akit azzal gyanúsítottak hogy benne volt a keze a termesztésben és az eladásban, lecsaptak, és szépen bilincsbe verve vitték be az összeset a rendőrségre. Arról nem is beszélve hogy még a szülőket is felelősségre vonták bűnrészesség miatt. Szóval nem csak a filmekben van ilyen, azóta is húzodik a bírósági tárgyalás, és próbálják is húzni amennyire csak lehet. A srác értelmes, tavaly diplomázott, ennyi kellett ahhoz, hogy örökre tönkrevágja az életét, pedig az ügyvéde szerint talán megúszhatja szabadlábon, rosszabb esetben is csak néhány év börtön.

Azzal hogy valaki keménydrogot árul komoly bűncselekményt követ el, akkor is ha ő már a harmadik ember, akinek a kezén átcsúszik a szer. Lehet hogy nem hozzá jutnak el a rendőrök első körben, de sosem tudhatja az ember... nekem ez az idegeskedés egyáltalán nem hiányzik! Én szeretnék nyugodtan lefeküdni minden este aludni, és nem azon izgulni, hogy melyik nap bukik le!

2010. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

a, a filmekben hülyeségek vannak :D

b, a termesztés más.

c, a különbség van a város elosztóközpontjaként üzemelő nagyfiú, és a között aki veszi az 5öst pakkot és eladja 7-be némi zsebpénz fejében.

2010. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jójó... ezt a vitát lezárhatjuk szerintem, nem vagyunk egyformák ennyi. Én nem jönnék össze egy ilyen sráccal! Bűncselekményt követ el, akkor is ha termeszti, akkor is ha árulja még ha potom pénzért is másod kézből, de tovább megyek, akkor is ha csak elajándékozza vagy használja! Én lelkiismeretes embernek tartom magam, és nem tudnék úgy nyugodtan aludni, ha tudom hogy a párom ilyen illegális dolgokban van benne. Ha a lebukás veszélyétől el is tekintek, éppen elég az, hogy régen drogozott és a mai napig megfordul a kezében az anyag... kitudja mikor csábul el megint. Én sokkal inkább vágyom egy nyugis kapcsolatra, amiben ilyesmikről szó sincs és nem kell minden órában azon kattognom, hogy mi történhet. Akinek ez bejön, az jöjjön össze vele, nekem nem!
2010. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
már csak azért sem, mert pasi vagyok. De még csak nem is haverkodnék vele, mert ha egyszer bukik, akkor vizsgálnak mindent. A kapcsolatait, baráti körét stb. Na ebből meg jobb kimaradni.
2010. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!