Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel a párod múltja?

Figyelt kérdés
Ha megismerkedsz valakivel, általában érdekel, hogy előtted milyen életet élt?
2011. máj. 22. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
természetesen!
2011. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, semmi titkunk nincs egymás előtt, mindent tudok a múltjáról, ami lényeges
2011. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A csajozós múltja nem, max. ha van valami fontos, amit tudnom kéne, a többi érdekel.

15/l

2011. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, kivéve a kalandozásokat, egy éjszakás kalandokat stb. Volt barátokkal nincs bajom, róluk nem esik nehezemre hallani.

Nem szeretem viszont amikor barátnőm lány ismerősei elkezdenek részletekbe menően, röhögve magyarázni az ilyen olyan röpke kalandokról. Az ilyesmit nem tudom hová tenni, hiába bízom a páromban. Nekem is van olyan, amit mai fejjel már nem tennék meg. Hiába tartozik a múltamhoz, azért nem feltétlenül az ilyen jellegű sztorikkal dobnám fel az unalmasabb beszélgetéseket. Én se várnám el barátnőmtől, hogy mosolyogva hallgassa végig kit, hogyan taperoltam talaj részegen 18 évesen. Ezen kívül tényleg minden jöhet :)

2011. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten igen. Szokott mesélni régi sztorikat, hogy régen hányan, kivel, hova jártak el néha buliba, mesélt arról, hogy előfordult párszor hogy berúgott, meg egyéb viccesebb történeteket szokott mesélni, meg én is, de a volt barátokat/barátnőket sose hozzuk fel, mivel azért csak VOLT, mivel már elmúlt, nincs. Nem szeretünk az exeinkről beszélgetni, meg egyáltalán nincs is értelme beszélni az exekről. Itt vagyunk egymásnak, őt se érdekli, hogy anno mennyire szerettem meg mennyire voltam el a volt barátaimmal, meg ugyanígy engem se érdekel, hogy miket csinált a régi barátnőivel. :) Szóval, az exeken kívül szinte bármiről beszélgetünk.
2011. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
érdekel, mert a múltja is ő maga, még ha most nem is tenné meg. de pont azért ilyen amilyen a jelenben, mert a múltban tett dolgai alapján jutott el ide. viszont azzal én is egyetértek, hogy nem szeretem hallgatni az excsajos dolgait. de sajnos jóban maradt az egyik exével, így muszáj róla hallanom, és enyhén idegesít. de hát ez van.
2011. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha olyat tudnátok meg 3-4 év után róla, hogy börtönben volt, csak elhallgatta?
2011. máj. 23. 11:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán elnézném, de nagyon csalódnék benne, hogy egy ilyen dolgot elhallgatott. Az se lenne mindegy, hogy miért ült. Rongálásért vagy gyilkosságért.
2011. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az én barátomnak volt rendőrségi ügye, de nem börtön meg ilyenek, és már a legeslegelején elmondta nekem, hogy ne később vagy ne mástól kelljen megtudnom. a börtönt is jobb az elején tisztázni, hogy a másik fél eldönthesse, akar e és tudna e ezzel a tudattal együtt élni. ha később tudnám meg, akkor baromira megingana a bizalmam benne. nem dobnám ki, mert szeretem, és ha szeretek valakit, akkor nem tudom egyik percről a másikra kidobni, de sokat kéne küzdenie, hogy elnyerje a bizalmam.
2011. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!