Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdekel hogy az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel hogy az ex élete ha nem szeretem már?

Figyelt kérdés
semmi érzelmet nem táplálok íránta, sem gyűlöletet, sem szerelmet, semit
2011. okt. 3. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert egy rib@nc vagy.
2011. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
drága szivem, magadból indulsz ki?? :D
2011. okt. 3. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért ez vicces h nem írtad h férfi vagy vagy nő, mégis beletaláltam. A pasik miért nem írogatnak ilyeneket h már nem szeretem de rajta agyalok? Mert egy rib@nc vagy. :)
2011. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert azt hiszed, hogy körülötted forog a világ, és k.urvára sérti a hiúságodat, hogy az exed nem azzal tölti hátralevő életét, hogy utánad zokog.
2011. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert ikrek a horoszkópod..:)
2011. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De bunkó egy válaszoló... Mert az összeset egy ember írta.


Én is így voltam... most újra együtt vagyunk, de mégsem érzem jól magam vele 100%-san. Hogy miért? Mert sem vele, sem nélküle nem tudok élni. Ez van.

2011. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:30


rád természetesen nem vonatkozik a bunkó kifejezés. :)

2011. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pedig mint bunkó, marhára le is sz@rom ha annak tartasz. :)
2011. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 5 év után szakítottam az exemmel, imádom a mostani barátom, de néha érdekel mi van az exszel. Nem mert nagyon barátkozni akarok vele, csak mégis sok időt töltöttem vele, együtt, és annyi érdekelne jól van-e, hogy halad az élete, minden rendben. Ez inkább már barátias jellegű érdeklődés.
2011. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert az életed része volt, természetes, hogy néha eszedbe jut, mi lehet vele, hogy alakul az élete. De ha túl gyakran pörögsz ezen, az se normális. Én is nagyon szívesen beszélgetnék az egyik exemmel, már kb 2 éve nem is tudok róla semmit, de nem merem megkeresni, mert nagyon megviselte a szakítás és nem szeretném felbolygatni őt. Manapság fb-on nyomon lehet követni bárki életét, de ő nem az a típus, aki mindent kitereget.
2011. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!