Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek mennyire várja el,...

A férjetek mennyire várja el, hogy a hétköznapokban csinosak legyetek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt sminkre, ápolt bőrre, körmökre, hajra meg persze csinos ruhára.
2013. okt. 16. 11:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A férjem nem várja el, hiszen mindezt alapszériaként kapta velem, és hozzászokott. Minden nap csinosan öltözöm, ízléses, szolid sminkkel és ékszerekkel indulok dolgozni, de ugyanez vonatkozik, bárhova is megyünk. Hajmosás két-háromnaponta, minden nap más-más frizura. Műkörmöt nem viselek, mert kisgyerekekkel dolgozok, és zavarna. De mindig ápolt a körmöm is. A férjem szereti, hogy minden kiegészítőm illik a ruhámhoz, a sminkemhez, és bárhova elvihet magával, mert fél óra alatt összekapom magam. :)
2013. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nem várja el..hanem én magamtól...nálam alapvető, hogy adok magamra...persze nem halok bele, ha nem sminkelem ki magam mert otthon ülök, sőt...akkor egyértelmüen nem szoktam...férjem meg elégedett velem..sőt...sokkal jobb nőnek tart mint ami valójában vagyok
2013. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!