Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki a hétköznapokban így öltözik?

Figyelt kérdés

Van egy csop.társam az egyetemen, 20 éves és ezekhez hasonló ruhákat vesz fel. A véleményemet inkább megtartom magamnak, ti mit gondoltok egy ilyen csajról?

[link]


[link]


[link]


2013. jan. 31. 17:51
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
91%

Az utóbbi kettő igen csinos és elegáns ruha, ha az alakja meg van hozzá akkor miért ne?

De mondjuk inkább tavaszra meg nyárra mert most hideg van.

Téged miért bánt ez? Hozd ki magadból te is a legjobbat.

2013. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
94%
Na és. Nálunk meg volt olyan, aki reggel pizsamanadrágban jött be előadásra. Nem érdekel.
2013. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
95%
Nőies, sexy, igényes!
2013. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy más a stílusa, mint az enyém, de a maga módján igyekszik csinos, elegáns lenni. Tiszta, rendes ember. Ettől még nem ítélkeznék felette úgy, mint te teszed. Azok alapján amit rólad és amit róla megtudtam, eddig ő a szimpibb. Neki csak a stílusát látom, de te emberileg gyorsan ítélsz, ez rosszabb tulajdonság, mint a mély dekoltázs. Fogalmad sincs, milyen ember, vagy miért öltözik így. Meglepődnél, mennyi embernek van kisebbségi érzése, és hányféle módot találnak ennek leplezésére. Több megértés, kevesebb ítélkezés!
2013. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
83%
Ha az alakja is ilyen akkor nagyon csinos kis nő lehet.
2013. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy dicséretre méltó, hogy valakinek ilyen fiatalon ilyen jó ízlése van. Finom, elegáns, nőies viselet.
2013. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is nagyon tetszik, csinos.
2013. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
92%

Azt gondolom, hogy bárcsak nekem is lenne pénzem így öltözni :)


Mondjuk engem feszélyezne egész nap a smink, szoros ruci, nem az én formám. Ennek ellenére szépnek, igényesnek mondanám.

Én azonban a farmer, felső összeállítással is beérem.

22_l

2013. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Én inkább már felnőttképzésen láttam ilyet, aki így öltözött a munkanélküliek tanfolyamán:) Télen! Vékonyka szövetkabát, blúz, szoknya, kis cipőcske. Autóval járt, megtehette, hogy nem hótaposóban meg pufidzsekiben jár be, mint a többiek:)
2013. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt egy ilyen ismerősöm egyetemen, eleinte nagyon sznobnak tűnt a puccos ruháival, de aztán megszoktam a látványt és megkedveltem. Nagyon jófej :)
2013. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!