Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek mennyire fontos...

Nők! Nektek mennyire fontos hogy a barátotok hogy öltözik?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos nektek hogy a párotok jól, divatosan, ízlésesen öltözzön?
2012. ápr. 7. 13:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Fontos, mivel én is adok magamra. De őt nem kell unszolni, szeret öltözködni, ápoltnak lenni.
2012. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Mivel velem jelenik meg, adjon magára. Nem kell a legutolsó divat szerint öltöznie (sőt!), de nézzen ki az ízlésének megfelelően. Ne legyen elhanyagolt semmiképpen. Szerintem ez alap.

Tehát nekem fontos, hogy hogyan öltözik ez valamennyire engem is minősít.

2012. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Mivel én is nagyon megválogatom a ruháimat és mindig az alkalomhoz öltözök.Sokat adok magamra és hiú vagyok.Bár a férjemnek nem kell mondani hogy jól öltözzön mivel kriminálisabb meg hiúbb mint sok nő.De egyébként igen elvárom hogy ízlésesen , alkalomhoz illően öltözzön.
2012. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is fontos.

De nem úgy hogy legutóbbi máskás divatos ruhák,hanem hogy olyat vegyen fel ami illik hozzá és férfias.

Mondjuk ezzel sosem volt gond,tudja mik állnak jól neki.


Bár hacsak nem strandon ismerkedik valaki,ahol alig van rajtad ruha,akkor ugyis látom tetszik-e az öltözködése.Ha nem,nem is ismerkedtem volna.

2012. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
Fontos, hogy igényes legyen. Nem várok el többet öltözködésében, csak amit magamtól is. Legyen tiszta, méretének megfelelő, harmonikus. Nem kell Armani, vagy hasonló méregdrága márkás, én is simán felveszem a kínait vagy a turkálósat, ha jól néz ki.
2012. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mi az amit ízléstelennek tartotok mi az az összeállítás ?
2012. ápr. 7. 13:44
 7/22 anonim ***** válasza:

Én úgy öltözködöm, ahogy nekem és a páromnak tetszik, a párom pedig szintén mindig kikéri a véleményemet, hogy szerinte ez a póló mehet-e ezzel a nadrággal, én pedig őszintén elmondom neki, ha nekem nem tetszik. Ő ugyanúgy megmondja, hogy neki ez a szerelés baromira nem tetszik, ne vegyem meg. Számomra a párom véleménye a legfontosabb és számára is az enyém szerencsére. :)

Nem fontos, hogy iszonyat divatosan öltözzön, de az, hogy ízlésesen és ápoltan jelenjen meg, az igen. :)

2012. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon. Eleve csak olyan férfival állok le ismerkedni, aki már ránézésre tetszik, és ebbe beletartozik a ruházat is. A barátom szerencsére nagyon hiú, szerintem többet vásárol mint én. És ő mindig a legújabb divat szerint öltözik, de ez a saját döntése, nem én erőltetem rá. Ha elkezdene slamposan öltözködni, vagy ízléstelenül, akkor rászólnék, hogy kicsit kapja össze magát, mert úgy nem mutatkoznék vele szívesen az utcán.
2012. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire mindenképpen. Ha én adok magamra, az a minimum, hogy ízlésesen öltözködik és ápolt. A divat követése annyira nem fontos nekem (mondjuk azért vannak ilyen alapdolgok nekem, hogy ilyen bazi nagy kibolhyosodott termopulcsiban, zizegős sportdzsekiben meg szandál-zokniban lehetőleg ne :D)... inkább az, hogy legyenek összhangban egymással a ruhák (színben, stílusban), amit hord, és az ő személyiségével is, és hogy ne ötnapos pólóban és dzsuvás, letaposott edzőcipőben járjon. Ja, és passzoljanak a cuccok a testalkatához-nincsenek testalkattal kapcsolatos elvárásaim, de ha mackósabb, akkor ne feszülős V kivágású felsőt hordjon, ha meg vékonyabb, akkor hülyén néz ki az XXL-es póló... nekem legalábbis.
2012. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A divat engem nem érdekel, mert más a stílusom (bár azon belül elegánsan, nőiesen öltözködöm), de ha a párom topisan jelenik meg, amikor együtt megyünk valahova, be tudok rágni.

Nem azt várom el, hogy olyasmit húzzon magára, ami nem az ő stílusa, amiben nem érzi jól magát, de azt igen, hogy a saját ruhái közül ne a leglógosabbat, legigénytelenebbet vegye olyankor fel, és ne úgy nézzen ki, mint az öcsém. (Pláne hogy neki velem abszolút nem kell szégyenkeznie, sőt.)

Szerintem ez nem nagy kérés, igazából ő is elismeri.

2012. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!