Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek mennyire fontos...

Nők! Nektek mennyire fontos hogy a barátotok hogy öltözik?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos nektek hogy a párotok jól, divatosan, ízlésesen öltözzön?
2012. ápr. 7. 13:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Csak ne öltözködjön színesen..:D
2012. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A divatosság nem érdekel, ne öltözködjön ízléstelenül, mint valami bohóc, ne legyen szakadt, és ennyi.

22/L (28/F)

2012. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
Nekem semennyire sem fontos,sosem volt.Úgy öltözik ahogy akar,az ő teste.Én is ahogy akarok.Az csak a ruha,sosem számított,lehet valaki jól öltözött,ha nekem nem tetszik az arca,haja...a ruha sem tud meggyőzni.Nekem az nem tartotik a vonzó férfi külsőhöz.Mesterséges.De én szeretek szépen felöltözni,volt párszor hogy ő szakadt pólóban(autószerelős ruhában)én meg elegánsan szatén,csipke stb.(ezek a kedvencek)ruhákban voltam vele boltban,intézkedni.Semennyire nem éreztük rosszul magunkat,örültem hogy velem jött.Nem szóltam rá sosem,de már mindig átöltözik utcai ruhába.24L
2012. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne, ha kicsit jobban adna magára, de nem így van. Képes a legkopottabb, agyonmosottabb és gyűröttebb pólójában kimenni utcára, nem érdekli. Tőlem kapott pár jó pólót, azokat persze nem veszi fel, mert szerinte az néz ki hülyén... (direkt semmi extra mintájú vagy színűt nem vettem, elég egyszerűek, mégis kitalálja, hogy abban melegnek néz ki, stb...)
2012. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Igen, az a fontos, hogy igényes legyen és ne legyen slampos mellettem. Legyen alkalomhoz illő.

Pl. nem várom el tőle otthon a farmert, sőt én miattam a boltba is lesétálhatunk szabadidőbe. De teljesen más, ha mondjuk színházba megyünk, vagy meg kell jelenni valahol.


Ezen kívül arra haragszom, ha az ezer éves, fehér pólóit veszi fel, ha megyünk valahova, mert ott vannak az újak, amik jól néznek ki. Az elnyűttet használja otthon, akár mennyire kényelmes. Én sem a hálóingembe megyek, pedig nekem meg az lenne a kényelmes :D

2012. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem is fontos.

De borzalmasan öltözködik. Tény, hogy én sem vagyok divatos, nőies, vagy csinos, inkább a praktikumra, egyszerűségre megyek, de amit ő csinál...Ha megőszülök, akkor emiatt is fogok. (Azért ám imádom, nem véletlenül mentem hozzá!) :)

2012. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

addig mindig azt lestem, amíg szerelmes nem lettem :D

azóta nem érdekel, a lényeg hogy nem lyukas, foltos és hogy rendezvényen azért felveszi az inget stb.

annyira nem vagyok divatmániás, nem is tehetném meg az anyagi helyzetemből adódóan.

2012. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Csak annyi kikötésem van, hogy ne legyen koszos a ruhája, ne legyen gyűrött, és ha koszos, vesse le. Ne vegye fel a csíkosat a pöttyössel, meg a lilát a zölddel.

A divat nem érdekel, én sem öltözöm divatosan. Azt hordja, amit szeret és jól áll neki.

2012. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ne legyen koszos, vagy szakadt, gyűrött az öltözéke, ennyit várok el. A divatra magasról teszek én is, ő is.
2012. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Áh, most jót derültem ezen a kérdésen, pont beletrafáltál vele! :D

Mindig is átlagos farmer, poló, pulcsi emberke volt.

Én így ismertem meg a s elfogadtam. Azonban mindig is tetszett az öltöny, ing, nyakendő, elegánsan szexi férfiak.

Most szegényem "szenved" s nyafog, hogy ezentúl másik munkahely miatt napi szinten majd öltönyben kell járnia s naponta borotfálkoznia. :D Aranyosan duzzog én meg csak dörzsölöm a kezemet s élvezkedem. Mert az egyik eddig maszívan hanyagolt öltönyében botrányosan jól néz ki, hogy az ajtóban "elkapnám" s tuti mindig késve indulhatna csak el benne. :D

Úgyhogy igen, számomra fontos amolyan vágykeltő szerepe is van. :)

2012. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!