Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fontos nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fontos nektek, hogy romantikus legyen a barátotok?

Figyelt kérdés
Ha fontos és nem épp egy romantikus alkat a barátod, akkor hogyan oldod meg, hogy mégis az legyen? Úgy, hogy közben nagyon szeretitek őt. Gondolom azért szakításig csak nem mentek el... vagy van aki igen? Mert ugyebár, ha valaki nem annyira romantikus vagy az a nagyon lelkizős fajta srác, akkor csak úgy hip hop nem fog megváltozni.. sőt, lehet hogy egyáltalán nem fog megváltozni. Együtt tudtok akkor élni ezzel?
2011. febr. 24. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem tudok együtt élni ezzel,próbáltam,nem ment.

sorry.a romantika hiánya nálam a kapcsolat végét jelenti.

L/25

2011. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nálad mit takar az a szó, hogy romantika? :)
2011. febr. 24. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi tapasztalataim alapján, ha egy férfi szerelmes lesz, onnantól romantikus is. Volt nem egy férfi, aki a kapcsolat elején még hangoztatta is, hogy ő nem egy romantikus egyén. Aztán szerelmes lett és láss csodát, vacsorafőzés és egyéb romantikus dolgok jöttek.
2011. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
volt már olyan barátom, aki nem volt romantikus. sőt, szándékosan mindig elrontotta az ilyen pillanatokat. de nem e miatt szakítottam vele.
2011. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem fontos és ha nem ilyen,akkor úgysem fogunk kijönni egymással, nem érezném jól magam vele és nem alakulna ki a szerelem.
2011. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szeretem a romantikus pasikat de ennek hiány anem kizáró ok nálam.
2011. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!