Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki a hétköznapokban így öltözik?

Figyelt kérdés

Van egy csop.társam az egyetemen, 20 éves és ezekhez hasonló ruhákat vesz fel. A véleményemet inkább megtartom magamnak, ti mit gondoltok egy ilyen csajról?

[link]


[link]


[link]


2013. jan. 31. 17:51
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
59%
Az a véleményem, hogy bárcsak nekem is lenne pénzem ilyen ruhákra :( :)
2013. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
89%

Téged az miért zavar, hogy ő így öltözik?

Egyébként szerintem semmi gond nincs a nőies ruhákkal!

2013. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy egy ilyen nőért ölni tudnék. Fiatal és jó ízlésű, több ilyen 20 éves kéne.
2013. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
75%
Bárcsak több ilyen nő lenne. Sajnos sokaknak csak a farmer+ póló összeállításig terjed a fantáziájuk.
2013. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az a legfontosabb információ, amit egy egyetemen manapság meg lehet tudni, hogy hogyan öltöznek a csoporttársnők? :PP
2013. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
86%
Nem az én stílusom, mert én nem néznék ki ilyen jól ezekben a ruhákban sajnos :( De szerintem semmi baj ezzel az öltözködési móddal. A kérdésed alapján azt hittem valami teljesen durva képeket fogsz belinkelni.... pl valami überplázacicát.
2013. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, senki nem esett neked... Miért veszel támadásnak olyasmit, ami nem az?


Egyébként a magam részéről csodálom, akinek ez jól áll és tudja is hordani, elég kevesen vannak. Pl. már a magassarkú is olyan, hogy 10 nőből, aki azt hiszi, hogy tud járni benne, jó, ha 3 nem szánalmasan botladozik meg csámpázik. (Én tudom, hogy nem tudok menni benne, kényelmetlen, ezért nem hordom.)


Szerintem jól néznek ki a ruhák. Mondjuk én építőipari területen tanulok, úgyhogy elég vicces lenne, ha így jönne gyakorlatra, mert ebben reménytelen lenne, hogy egyáltalán megközelítse a munkahelyet. :) De jogász, bölcsész, közgáz vagy egyéb "kultúrszakmáknál", amikor a legnagyobb átlépendő akadály a lift küszöbje, na oda jók. :)

2013. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy rossz lehet hogy azt vártad hogy majd leoltjuk a csajszi öltözködését és erre mindenkinek bejön :D
2013. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
88%
azt hogy van stílusa és kimodottan jó az ízlése (ha az alakja is megvan hozzá, de feltételezem, h igen). nekem nagyon bejön ez a klasszikus nőies stílus, csatlakozom a éhány korábbio kolleginához, miszerint ha megtehetém, én is csak ilyen ruhákat venék fel :). megjegyzem, a férfiak többsége sokkal jobban szeret ezeket az "örök darabokat" mint az épp aktuális női divatirányzatokat. az én párom pl ilyen.
2013. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

Amúgy rossz lehet hogy azt vártad hogy majd leoltjuk a csajszi öltözködését és erre mindenkinek bejön :D


Ó, el kell keserítselek, nem rossz, elfogadom mások véleményét sokakkal ellentétben:)

2013. jan. 31. 18:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!