Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki a hétköznapokban így öltözik?

Figyelt kérdés

Van egy csop.társam az egyetemen, 20 éves és ezekhez hasonló ruhákat vesz fel. A véleményemet inkább megtartom magamnak, ti mit gondoltok egy ilyen csajról?

[link]


[link]


[link]


2013. jan. 31. 17:51
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
82%

Igy oltozkodom, ebben a stilusban.

Foiskolan is igy oltozkodtem.

Vegig dilgoztam, munkahely es eloadasok kozott ingaztam, a munkahelyemen pedig nem is igazan jelenhettem volna meg tornacipoben, farmerban.

Na jo, nem csak muszajbol oltoztem igy, eleve ilyen a stiludom, igy erzem jol magam.

A mai napig.

Pedig most nem dolgozom, nem tanulok, a gyermekeimmel vagyok.

Igen, siman elmegyek igy az oviba, vagy csavarogni a gyerekekkel a belvarosba, vagy a ferjemmel valahova.

Nem erdekel, h ez nem egyszeru, vagy nem altalanos. Nem log ku sem a fenekem, sem a cicim, nem vagyok kozonseges, vagy kirivo.

Nyilvan mast is hordok, nekem is van farmerom, gumicsizmam is, hoban, sarban nem igy megyek az erdobe kirandulni.

2013. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
88%
ez amúgy csak itthon ilyen különleges, Nyugat-Európában különösen Franciaországban és Olaszországban ez a stílus sokkal elterjedtebb, a nő egy része egész életében így öltözködik. Rómában nem tudsz úgy megteni 500 métert a belvárosban, h ne jöjjön szembe veled egy lány, aki úgy néz ki, mintha valami Prada relkámból lépett volna elő
2013. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
87%

Húúúú, ezek nagyon szép ruhák!

Nem tudom, hogy miért zavar téged, hogy így öltözködik?

Nem k.urvás, nem kirívó!

Bocsi, a beszólásért! De szerintem féltékeny vagy rá..., vagy ha nem rá akkor az ízlésére, egyediségére vagy a ruháira...Nőknél ez gyakran előfordul!

2013. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
81%
Bárcsak én is megengedhetném magamnak! Az én fantáziám elég messzire terjed, csak a pénztárcám szab neki határt! Nomeg az, hogy napi három órát utazgattam a suli és az otthonom között, bicikli/gyalog + tömegközlekedés kombóval, és ilyen körülmények között csak a strapabíró ruhák állják meg a helyüket, pl. 40 centis hóban, sárban a túrabakancs és dupla nadrág. Valaki mondjuk emiatt sem tud úgy öltözni, mint az, aki a szomszédos házikóból libben át órára, szóval erre is gondoljatok! Mindenesetre én szeretem hidegben a bakancsot és a meleg téli rucikat is. De amúgy, jók ezek a ruhák, és én is láttam már egy csajszit a piroshoz hasonló ruhában az egyetemen, talán ugyanaz, akiről a kérdés szól?
2013. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
68%
az h van pénze rá h ilyen csinosan öltözzön. Bár lehet h sokak szemében koravénnek tűnhet és az is igaz h én sem elsősorban ezeket a ruhákat preferálom tanuláshoz, de bármelyiket elfogadnám, mert nagyon szép és ízléses darabok
2013. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
81%
Az a véleményem, hogy csinos és elegáns, emellett nagyon nőies és igényes magára és persze van is pénze minderre.
2013. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
75%

Mi baj lenne vele? Csinos, elegáns! Én is elegánsan öltözködök, farmer már hónapok óta nem volt rajtam, csak ruhákban, szoknyában járok, elegáns blúzokkal, blézerekkel. Így érzem magam nőiesnek, csinosnak. Így jártam egyetemre is, és így járok dolgozni is. Nem értem mi ezzel a probléma.

Szerintem is inkább azzal van a baj, hogy a mai lányok nagyrésze el se tud mást képzelni, mint a farmer-póló-tornacipő kombót, a másik részük meg izléstelenül és ribancosan öltözködik. Kevesen tudnak igazán nőiesen és kifinomultan öltözni. Te meg ne irigykedj, hanem szerezz be pár nőcis ruhát magadnak:)

2013. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj rá.Wheheheeeee.
2013. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Csinos. Ha jól áll neki, akkor hajrá.

Nekem kényelmetlen lenne ez a stílus, főleg hogy tömegközlekedek, na meg a szoknyát se szeretem, de máson tetszik.

2013. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
59%
egy páran írták h igényes... miért egy sportcipős farmergatyás csaj nem lehet igényes? mivel én is busszal járok meg mostanában inkább gyalog nem tudnék így öltözni, mert sietek mindenhova, mindig azt mondom ha lesz kocsim azzal háztól házig megyek, akkor tudok így kinézni, de nem hiszem, h minden nap ezt viselném, vagy ha oviba megyek a gyerekért :D ha elugrom a teszkoba akkor se öltözök ki :)
2013. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!