Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki a hétköznapokban így öltözik?

Figyelt kérdés

Van egy csop.társam az egyetemen, 20 éves és ezekhez hasonló ruhákat vesz fel. A véleményemet inkább megtartom magamnak, ti mit gondoltok egy ilyen csajról?

[link]


[link]


[link]


2013. jan. 31. 17:51
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Most minek kell nekem esni? Az nem tartozik a kérdéshez, hogy én milyen vagyok, csak szimplán érdekelt a véleményetek! Nekem csak furi, hogy úgy akar kinézni 20 évesen, mint egy díva, míg más beéri az egyszerűséggel is..
2013. jan. 31. 17:59
 12/50 anonim ***** válasza:
71%

ízléses, szép ruhák

sokkal különlegesebb és kifinamultabb, mint a farmer-sportcipő-póló kombináció!

2013. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy wow, csinos kis hölgy lehet és szívesen megismerném:)
2013. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
14%
én úgy gondolom ez nem hétköznapi viselet, hanem alkalmi, én értem h nem mehet el otthonról mackóba ha suliba v egyetemre megy, de ez sem oda való öltözet!
2013. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen ruha a legjobb befektetés!!!

Turiban, leárazáson is be lehet szerezni szuper és márkás darabokat, tehát egyáltalán nem drága!

Imádom az ilyeneket, (a véleményem innentől egyértelmű), nem kell egy hétig gondolkodni, mit mivel vegyek fel. Alapszíneket egy-két kiegészítővel fel lehet dobni, olyan, mintha más-más ruha lenne. Kényelmes, nem szorít, nem izzaszt, nem nyom. És semmivel sem hidegebb egy harisnyával, ha hosszú az ujja, blézerrel-kardigánnal, mint egy nadrág-felső kombó.

Majd akkor botránkoznék meg ezen, ha kiderül, hogy a csoporttársad fiú. Az úgy már gáz lenne.

:)

2013. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
90%

Nem esik jól, hogy ismeretlenül, minimális információ alapján ítélkezik feletted valaki? Érdekes ... elgondolkodtató, nem?


Miért nem mindegy, mi van rajta? Inkább legyen túlöltözve, mint alul!

2013. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
93%
Az irigység tankönyvi példája a kérdés :)
2013. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
86%

Mindig vannak az átlagnál sokkal nőiesebben öltözködő csajok, akiknek a sminkje mindig tökéletes.

Én is max irigykedem, végülis mindig mindenki a legjobbat akarja kihozni magából?


És sajnos az utolsó mondatod marhára nem szimpatikus, ezért nem állta meg néhány kommentelő, hogy reagáljon rá.


Foglalkozz inkább magaddal, mindenkinek jobb lesz :)

2013. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
68%
Én azt gondolom, hogy biztosan 1000-szer jobb nő nálad minden tekintetben!
2013. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
59%

az, hogy nem az én stílusom, de ha hozzá illik, és nem dobálja magát, akkor semmi gond vele. De a dobálom magam stílust semmilyen formában nem szeretem.

igényes, ápolt.

2013. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!