Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki a hétköznapokban így öltözik?

Figyelt kérdés

Van egy csop.társam az egyetemen, 20 éves és ezekhez hasonló ruhákat vesz fel. A véleményemet inkább megtartom magamnak, ti mit gondoltok egy ilyen csajról?

[link]


[link]


[link]


2013. jan. 31. 17:51
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
45%

Ha szülei megtehetik, hogy ilyen ruhákat fizessenek neki, na meg hogy folyton taxival járjon vagy épp saját autóval, akkor miért ne? Mert ilyen kis cipellőkben nem lehet kilométereket gyalogolni hóban-sárban-40 fokban a sulitól az albérletig, onnan, a boltig, fénymásolóig, gyakorlati helyig, buszmegállóig, stb.

Nálunk a főiskolások divatosan öltöztek, de kényelmesen, és a lényeg, hogy olcsón, mivel nagyon be kellett osztani az ösztöndíjat. Ha végre pénzem volt, biztos nem púderszínű kis magassarkúra költöttem, hanem egy strapabíróbb hétköznapi cipőre.

Nekem tetszenek az ilyen ruhák amúgy, mint a képen, de nem tudtam volna elképzelni bennük a diákéletet.


Jártam Fro-ban,és voltak nálunk is fr diákok minden évben. Hát nagyon nem így öltöznek a lányok az egyetemeken: Farmer, kötött pulcsi, virágos táska, kendő a hajban. Simán leültek a földre a ruhájukban, vagy nekitámaszkodtak a koszos falnak. A vasútállomáson is leültek a peronra.

2013. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell ezekhez a ruhákhoz sok pénz.

Hasonlóan öltözöm,imádom a ruhákat,de sok pénzt nem költök rá,vaterán rengeteg szép darab van 1-2ezerért.És lehet kilométereket gyalogolni ilyen cipőben,minden reggel és délután megteszem melóba jövet-menet.

2013. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nagyon tetszik.

Már azt hittem valami segg és csöcs villantó miniribi ruha lesz.

2013. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
87%
Én irigykedem, mert nagyon bátor és van önbizalma, stílusa, jó az alakja. Én rosszul érzem magam ilyen ruhában, volt hogy buliba mentem így, de a cipőben fájt a lábam, a kabátom meg nem akartam levenni, mert nem éreztem jól magam.
2013. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
55%

"És lehet kilométereket gyalogolni ilyen cipőben,minden reggel és délután megteszem melóba jövet-menet."


Most minden gúny nélkül mondom, hogy erős, terhelhető lábaid lehetnek, gratulálok! :)

Az tény, hogy magassarkú cipő és magassarkú cipő is van különbség. Nekem is van olyan, amiben végig tudok táncolni egy egész éjszakát is, ha kell. De azért a felénél érzem már, hogy jólesik leülni.

2013. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Gratula az izlesehez, foleg ha tudja viselni ezeket a ruhakat, raadasul meg tudja fizetni...

Irigylem....

2013. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
76%

9:46 vagyok


A magassarkú titka,hogy egyenesen járjunk benne és ha tűsarkú is,legyen erős strapabiró.Sarokhoz bőr sarokvédő (cipő nem kopik,a sarkad nem dörzsölődik),este finom forró lábfürdő.Én se tűsarkúban születtem,de gimi alatt megtanultam szépen járni benne.

Válaszokból látható,pasik oda vannak az ilyen stílusú nőkért.:)

2013. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%

nagyon szép ruhák, de inkább egy dolgozó, idősebb nőhöz illenek. ha valaki az egyetemen így öltözik, az nekem olyan hatást jelt, mintha valami divatbemutatónak használná a helyet.


vannak olyan csinos ruhák, cipők, amik jobban illenek egy fiatal lányhoz, ez már túl komollyá teszi, vagyis inkább komolykodóvá. általában a tanárokban sem kelt túl jó benyomást, ha a diákot jobban foglalkoztatja az öltözéke mint a tananyag. a kettő nem zárja ki egymást, viszont előítéletekkel indul.


nálunk volt egy csajszi az egyetemen, tipikus kis elkényeztetett bankárapuka lánya, kocsi, smink, drága ruhák, táskák, és első kézből tudom, h a legtöbb tanár inkább röhejesnek mint szépnek találta.

2013. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
52%

smink, drága ruhák, táskák


Nekem is vannak drágább táskáim, de kb évente veszek egyet, míg más mondjuk 2 havonta egy olcsó gagyit. Van, hogy kérdezik, honnan van pénzem ilyen minőségi dolgokra? Ja, hát az ízlés nem kerül sokba. Az nem mindegy, ha van 5000 forintod, hogy elköltöd-e cigire, kajára, vagy inkább veszel egy szép ruhát leértékelve. Vagy kikened magad, mint a búbánat, vagy esetleg tudod, hogy mi áll neked jól.

2013. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

# 47/49: A járásommal nincs gond, bár a tánc az pont nem mindig egyenes. :)

Meg nem mindig jut jobb fajta cipőre, persze, megéri, inkább legyen egy jó minőségű, mint tíz silány.

Ettől függetlenül ritkán hordok ilyen topánkákat, a fenti stílus sem én vagyok, hiába van olyan, aki szereti.

2013. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!