Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek mennyire várja el,...

A férjetek mennyire várja el, hogy a hétköznapokban csinosak legyetek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt sminkre, ápolt bőrre, körmökre, hajra meg persze csinos ruhára.
2013. okt. 16. 11:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%
De jó ez a kérdés, pont a minap beszélgettünk erről a férjemmel. Kicsit megcsappant a ruhatáram, és akartam venni 1-2 melegítőt, hogy ne az ezeréves, lestrapáltba legyek itthon. Feljött ez a téma is, hogy én szeretnék neki tetszeni, és normálisan felöltözöm itthonra is. Na erre jött a válasz, amit el sem akartam hinni. Hogy őt nem érdekli miben vagyok. Persze pont egy óriás, foltos poló volt rajtam és vissza kérdeztem hogy tényleg nem zavarja hogy ebben ülök itthon? Az mondta hogy őt bizony nem érdekli, mindenhogy csinos vagyok. Persze azért megvettem magamnak a melegítőket, mert már engem zavart... Ha nem is mondja, de biztos vagyok benne hogy a férjemnek is jobban tetszem így.
2013. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Az én férjem nem vár el ezen a téren semmit. Akkor is fogja a kezem ha megyünk valahova amikor lazán öltözök fel, meg akkor is ha nem.

Azonban amikor csinibe megyek, jobban feszít, érzem hogy büszke rám. Ez talán mindkettőnknek jó érzés, így igyekszem a kedvében járni.

Ez igaz az ápoltságra is. Bár ez inkább magammal szemben támasztott követelmény.

2013. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%

Az enyém nem vár el ilyesmit, neki hál'Istennek nem jönnek be a sminkes, kiöltözött csajok. Sokkal fontosabb neki (elmondása szerint) a mosoly az arcomon, a csillogás a szememben és a természetességem. Néha szoktam tőle kérdezni nem igényelné-e ha én is járnék kozmetikushoz, vagy pedikűr-manikűr, vagy sminkelném magam.. ilyesmi, de azt mondja, hogy a természetességet szereti és neki sokkal szebb vagyok úgy ahogy vagyok, mintha mű dolgokat csinálnék magammal.

Mondjuk mindig is sportos de azért csajos cuccokba jártam és nem igazán sminkelek, így is ismert meg, így is szeretett belém. Első pillanattól kezdve magamat adtam neki, nem az volt, hogy minden randira kirittyentettem magam és úgy csábítottam el, aztán esküvő után meg jött a hidegzuhany :D

Ápolt és szép köröm, bőr és haj az meg alap, de azt egyszerű tisztálkodással el lehet érni :)

2013. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Életemben nem sminkeltem még, a vőlegényem (nemsokára férjem) pedig kifejezetten ellene is van.

Az ápolt bőr, köröm, haj szerintem alap, házi pakolásokat gyakran készítek, szeretek szépítkezni, de pl. a körmömet sem festem, max. évente kétszer, de mivel szerintem csak árt a körmeimnek, most készülök a maradék két üvegcsémtől is megszabadulni. A hajamat vőlegényem vágja, tehát frizura terén sincs ilyen értelemben elvárás, egyszerű, egyenesre vágott hosszú hajam van.

A ruhák terén is hasonló az ízlésünk, szeretünk egyszerűen öltözködni: sima farmer, fekete póló/top, bakancs és slussz, meg persze az elmaradhatatlan bőrkabát :) Persze van egy-két nőiesebb ruhám, főként nyárra, azokat is szeretem hordani, de alapvetően nem az a stílusom.

Ja, itthon abszolút nem csinálunk ügyet az öltözködésből: melegítőnadrág és sima póló/pulóver van rajtunk.

2013. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%
Naponta zuhanyzom és munka előtt sminkelek, ez estig kitart. Nem tudom elvárja e, így szoktuk meg, ez a természetes. Hétvégén örülök, ha kinyúlott polóban lehetek, hétköznap elég ha elegánsban vagyok. Szeret hétvégén is :)
2013. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
Minden nap kifestem a szempillám és a szemöldököm mert nagyon világos szőke színű enyhe vöröses árnyalattal, ergo nem is látszik. A férjem szerintem szereti ha kifestem, de az a helyzet, hogy nem tudom, sosem kérdeztem meg még tőle, ez az én testem, azt csinálok vele amit akarok, nem vagyok a tulajdona, és ő sem az enyém, hogy elvárjunk egymástól dolgokat. Ha koszos és büdös lennék nem lennék a felesége de ha ő lenne olyan akkor ő sem lenne a férjem. Általában csinosan öltözök, itthon kicsit sportosabban, nyáron általában szoknyát hordok, télen meg nadrágot.
2013. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem kell elvárnia, mivel egy normális, igényes nő vagyok. Reggelente szolid smink (alapozó és szempillaspirál), kontyba kötött haj, kosztüm vagy csinos ruha amiben az irodába megyek.


A bőr-és körömápolást már ne is emlegessük, az meg tényleg már a minimum egy nőnél.

2013. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem várja el, de az alap tisztaságra amúgy is odafigyelünk. Otthon nem sminkelem magam. Kertes házban lakunk, úgyhogy sokszor azzal telik el a nap egy része, hogy az állatokkal és a kerttel foglalkozunk, oda meg pláne nem kenek fel rúzst, vagy nem fújok drága parfümöt és a csinos ruhákat is mellőznöm kell. Az otthoni, benti ruháim kényelmesek, de nem veszek fel szakadt, pecsétes cuccokat. A férjem is inkább a kényelmes, praktikus viseleteket szereti otthon magán és rajtam is.
2013. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vár el sem sminket, sem körmlakkot, sem csini ruhákat, sem frizurákat a hétköznapokban...sőt, ünnepekkor sem.

Maga az elvárás egy szar szó eleve. Tőlen ne várjon el senki semmit! A férjem sem!

Ha kisminkelem magam, megcsinálom a karmaim...stb..akkor azt mind magamért fogom tenni! Azért, hogy én jobban érezzem magam...csinosabbnak...nem azért, mert bárki is elvárja tőlem!

Amúgy a hajam mindig frissen mosott és illatos...a ruhám tiszta, bár csak melegítő alsó-felső...nem sminkelek, csak alkalomszerűen...a körmeim viszont rendszeresen manikűrözöm-pedikűrözöm...nem a férjem miatt...hanem magam miatt!! De mondom...eddig max csak arra panaszkodott, hogy minek sminkelem ki magam..............

2013. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én magam miatt vagyok igényes. Ha meleg van 2x zuhanyzom, többször fogat mosok és fésülködök.

Igyekszem csinos ruhákat venni/felvenni.

Van amikor néha beszólogat, hogy miért csípem ki magam, amikor csak bevásárolni megyünk.

/nem sminkelek és nincs műkörmöm sem/

De pl. ha kirándulni megyünk, sportosabban öltözök. Ha másova, pl vásárolni vagy ügyeket intézni akkor meg farmert húzok melegítő helyett, magassarkút sportcipő helyett.

Akkor is így öltöznék ha nem lenne párom.

2013. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!