Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok válóok lenne, ha a...

Nálatok válóok lenne, ha a férjetek nem akarna veletek aludni?

Figyelt kérdés
Kis időre valóban külön szobában voltunk, de nekem ez így nemjó és vissza akartam menni a közös hálószobába, de azt mondja neki így jobb. Nagyon sz.r érzés, kb olyan mintha nem is lennék férjnél. Nem is egy bújós, szóval nagyon magányos vagyok mellette. Én komplikálom túl? Fárasztó a munkája az igaz, de ha egyedül jobb neki akkor én minek vagyok?
2014. febr. 12. 16:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
54%
El sem tudom képzelni, hogy külön aludjunk. Az egész napi rohanás után az Ő karjaiban tudok csak megnyugodni, és pihenni, ezzel Ő is így van, már 14 éve. Válóok nem lenne, de biztos nyomós ok lenne egy komoly beszélgetésre.
2014. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

20.

Én meg írtam, hogy ha csak konkrétan az alvásról van szó! Alvás közben hogy hiányozna a szeretete? :)

2014. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én szüleim régóta külön szobában alszanak, mert egyikük jó alvó, a másik meg nem, és így zavaró lenne. De szeretik egymást ugyanúgy. Mit kell ilyenen problémázni Istenem!
2014. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nekem nem alvás közben hiányzana a szeretete, hanem elalvás előtt az összebújás, meg hétvége reggeleken, ha nem kell korán kelni, az összebújás, beszélgetés. Na ezt külön szobában külön ágyban nem lehetne.

Válóok ugyan nem lenne, de elég nehéz lenne megszokni.

2014. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nálam igen, mert én Vele tudok csak jól aludni. Ha nincs mellettem a párom felébredek 2x, 3x...


Persze ha adódna körülmény, rendben egy ideig, de aztán vissza mindent! :)

2014. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Apukám is horkol ( de nagyon keményen . Egy fél emelettel följebb még én is hallom). Anyukám 23 éve hallgatja. orrsövényferdülése is van szegénynek. Még nem váltak el pedig igazán sok mindet meg éltek/éltünk.
2014. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nemcsak azzal lehet kifejezni a másik iránti szeretetünket, hogy éjszakánként összeizzadunk, s reggel együtt szedjük ki a csipát a szemünkből. Mi a feleségemmel a házasság első napja óta külön szobában alszunk. Ezer és ezer más módja is van a házastársi szeretet kifejezésének.
2019. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!