Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltartott felesegek baratnők...

Eltartott felesegek baratnők nektek mennyi pénzt ad a férjetek egy hónapban és mennyit tesztek félre mennyit költötök el magatokra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 11:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
Én csak segélyt kapok igazábol nem tart el ruhát néha vesz nekem ha van kedve de én nem kérem .
2013. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Augusztus óta vagyok munkanélküli és kb 2 hete sikerült megbeszélnünk, hogy míg nem lesz munkám addig ne várja el tőlem, hogy mindent felesbe fizessünk, mert elfogytak a tartalékaim (fiatal vagyok, amúgy se volt sok pénzem). Decembertől állok munkába, szóval nem tartott sokáig a dolog, de magamra nem kaptam pénzt tőle, csak tényleg annyi volt, hogy leálltunk a felesbe fizetgetésekről.
2013. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos munkanélküli vagyok...(lassan 1 éve)

Ahogyan eddig sem "kaptam" pénzt, úgy most sem..

Annyit költök amennyit akarok.., ugyannyita ferek hozzá a számlákhoz mint a férjem, nem adok számot arról, hogy mit veszek mennyiért.

Vgyis de, de ő is, mert minden költségünket írjuk (az utolsó zsemléig is)


De természetesen nem nyújtózkodok tovább, mint a takarónk ér.


Konkrétan félre 2 lakástakarékot teszünk, aztán azon felül amennyi marad...hol ennyi hol annyi...azt vezetjük egy excel táblában, aogy a kiadásoka, és bevételeket is.

2013. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mit fizetgettetek felesbe? Főleg hogy fiatal lány vagy. Felhaborito hogy nemely pasik igy kihasznaljak a fiatal naiv lánykákat pedig nekük kéne fizetniük keresni a kegyeitek mindent megvanni ajandekokkal halmozni.örülhetne hogy vele vagy
2013. dec. 1. 12:10
 5/30 A kérdező kommentje:
Erre mar én is gondoltam hogy mindnt irni kene.hogy csinlajatok? Vezettek egy füzetet minden nap vagy hogy?
2013. dec. 1. 12:12
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

Háztartásbeli vagyok. A férjem fizetése közös számlára jön, mindkettőnknek van kártyája hozzá.

A számklák internetről vannak fizetve automatikusan, így azzal nincs dolgunk.

Azt meg sosem kérdezi meg, hogy mire költök. De nem is költök hülyeségekre, csak ami kell. Nyilván ha pl. cipő kell nekem vagy hajfesték, akkor azt is szó nélkül megveszem. De nem veszek pl. nadrágot, ha van már éppen elég. Szóval megbízik bennem.

2013. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
58%

Aham... Van 1 füzet.... Minden blokkot elhozunk, nap végén beírjuk, azt is hogy hol...

Van pár oszlop


"Muszáj": Számlák, és utazás, reszi, telefon...

Autó

"Luxus" : ami nem kell minden nap.. Pl ruha, cipő, elmentünk bulizni, ajándékok másoknak...stb


És a koszt, itt írjuk melyik boltban, csak azért, hogy ne maradjn ki semmi (bpvan hogy elfelejtjük aznak beírni, de arra emlékszünk melyik üzletben járunk)


Hó végén összeszámol... Excelbe felvezet... Így azt is tudjuk, hogy mennyi tartalékunk van, hogy fogunk ugyanilyen bevétellel, és költésekkel 1 év múlva állni...stb

2013. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%
Hány éves vagy kérdező? Látom provokálni akarsz, azért rakod ki a kérdést. Én sose hagynám, hogy eltartsanak, magamat tartom el és teremtem meg magamnak a szórakozásra szánt összeget. Együttélésnél pedig külön kasszát várok el. Ma már nem sok férfi tudná eltartani a családját, és ez nem az ő hibájuk. Én megkeresem azt ami nekem kell, ő meg azt a mi neki kell. A háztartás felesben visszük, mind az anyagiak, mind a házimunka terén. :) Ez így van jól. :)
2013. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
gyesen vagyok, szóval tulajdonképpen eltart, együtt megyünk vásárolni azt tesszük a kosárba., amire szuksegunk van..ha meg kulon megyek valahová akkor veszek ki penzt a tarcajabol, mivel o veszi fel a kp.t mindig szólok neki, h mennyitveszek ki, de csak azért, hne érje meglepetés, ha fizetni akar vhol
2013. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
34mi ebben a provokacio?engem is eltart a ferjem neha sokat költk magamra neha keveset.
2013. dec. 1. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!