Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt feleségek és exek,...

Vannak itt feleségek és exek, akik jóban vannak?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy volt feleség és új feleség barátnők lettek? Ha igen, a volt közös férj tabutéma? Vagy esetleg ki is beszélitek (nem rosszindulatból persze), hogy milyen?
2013. szept. 19. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi sajnos nem vagyunk jóba. A férjem gyerekeivel jobb nem is lehetne a kapcsolatom, mindent megbeszélünk és rendszeresen jönnek hozzánk, meg együt programozunk, minden oké, de az ex feleséggel nem vagyok jóba. Végül is az tetszik neki, hogy szeretem a gyerekeit, meg a férjemtől se akar semmit mert már 8 éve el voltak válva amikor én megismertem a férjemet, mégis zavarja a jelenlétem. Igazából én nem haragszom rá semmiért és nem is utálom (ugyan miért kéne) és annak ellenére, hogy ő nem igazán korrekt velem én mindig azon vagyok, hogy segítsek neki ha kell, pl. a férjemmel tudjon normálisan beszélni és ne fajuljon veszekedésbe, ha a gyerekek összevesznek vele és nekem panaszkodnak akkor csitítom a haragjukat az anyjuk felé stb. Ilyen és ehhez hasonló segítséget kap tőlem a "háttérben" amit ő pontosan tud, mégse korrekt velem visszafele.

Szóval lehet, hogy vannak akik jóba vannak, biztos, sajnos mi nem :) De ez legyen a legnagyobb problémám az életbe :)

2013. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!