Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnők, feleségek! Ti...

Barátnők, feleségek! Ti mennyire nézitek meg a férfiakat? Utcán, filmben, neten. Akárhol?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen rengeteg pasas van, fele külföldi és egyszerűen irtó jól néznek ki. De bunkók és nagyképűek is, max nézni jó őket, sosem cserélném le a barátom. Szerintetek gáz,hogy néha-néha rájuk pillantok, vagy ezt csak a férfiaknál lehet elnézni, mikor nőket bámulnak?
2013. aug. 21. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én nem nagyon, mert sehol nem látok egy jó pasit se. Max filmekben, de az is ritka. De azért van egy pár, amelyik tetszik, pl Sebastian Rulliért odavagyok:)
2013. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy gáz, hiszen nem is akarsz tőlük semmit, de ha jó rájuk nézni, miért ne tennéd?

Én inkább a nőket nézem meg, mert sokkal több szebb van közöttük, mint a férfiak között, legalábbis az én ízlésem szerint. Gyengém a bájos arc és a szép mell ;) Én se cserélném le a párom, azt pedig tudja, hogy tetszenek a szép nők, néha felhívom egy-egy szépségre a figyelmét, ő nem jó az ilyesmiben. Gyűjteményem is csak nekem van meztelen nőkről (férfiakról is, de az sokkal kevesebb), igaz, én akarok megtanulni embert festeni.


Az pedig kicsit sem érdekel, mások mit gondolnak erről. Sokkal boldogtalanabb életem lenne, ha azt figyelném, idegenek és ismerősök szemében mi a gáz.

2013. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Semennyire sem szoktam, szerintem egy pasin nincs nagyon mit nézni. :D De szerintem nem gáz, ha megnézed őket, attól, hogy van barátod, még nem vagy vak. :)
2013. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért van a szemünk, h nézzünk :)

Azt szokták mondani, h hűséget fogadunk, nem vakságot :)

Én is megnézem a jó pasikat, akárhol.

Egy fontos szabályt viszont betartok (ahogy a férjem is), egymás társaságában nem tekergetjük a fejünket más nők/pasik után, mert az tiszteletlenség a másikkal szemben.

2013. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nincs mit nézni? fenék, láb, kar, szem, arc... :D sőt az egész test.
2013. aug. 21. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon semennyire. Észreveszem, ha egy pasi nagyon jól néz ki, de valahogy nincs igényem rá, hogy sokáig legeltessem rajta a szemem, de nem vagyunk egyformák. Engem a külsejével nem igazán tud megfogni egy férfi, inkább a viselkedésével.


Nem, egyáltalán nem gáz, nézelődj csak nyugodtan. :)

2013. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, ha látok olyan férfit, akiben megfog vmi, azt megnézem, de ált. csak az arcukat, nem vagyok egy testmániás egyébként sem, szóval mellkast, feneket, ilyesmit amúgy sem szoktam stírölni. Ja, és kocsányon lógó szemmel sem szoktam bámulni, annyira egybites nem vagyok :). És meg is jegyzem, hogy jól néz ki, mert hát ez van. De attól még a barátomat szeretem, és ő néz ki nekem a legjobban.
2013. aug. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én külön-külön arcot, testrészt nem nézek, max olyan van, hogy hirtelen az egész lénye, kisugárzása sármos egy pasinak, akkor rajta felejtem a pillantásom 1-2 másodpercig, és megállapítom magamban, hogy igen, ő egy elég jó pasi. De ettől nem érzem magam rosszul, mert szeretem a férjem, nem csalnám meg soha.
2013. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!