Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Molett feleségek! A ti férjete...

Molett feleségek! A ti férjetek elfogad titeket úgy, ahogy vagytok?

Figyelt kérdés
Moletten ismert meg titeket, vagy a házasság alatt váltatok azzá? Férjetek hogyan viszonyul ehhez? Nagyon örülnék, ha cm/kg-ot is írnátok. Előre is köszönöm szépen a válaszokat. :)
2013. jún. 3. 11:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy elfogad. Ha nem így lenne, nem imádna 19 éve.
2013. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
19 évesen házasodtunk, akkor voltam 158 centi és 43 kiló. Most vagyok 36 éves és 62 kiló. Nem kövér, de van rajtam felesleg. És köszöni, semmi baja vele.
2013. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

Moletten ismert meg. Voltak ingadozások, 5-10 kg is akár, de általában 75kg körül vagyok és 170 cm.


Igen, elfogad így, különben már keresett volna mást :-) Idén ünnepeljük a 10. házassági évfordulónkat.

2013. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Mikor mi összejöttünk, 160 centimhez 65 kiló voltam. Az évek alatt, főleg a szülés alatt meghíztam, a max 78 kiló volt. Mindig mondta a férjem, hogy így is szeret, tehát elfogadott. De fél éve sikerült visszafogynom megint 65 kilóra, és ezt a súlyt azóta is tartom. Azóta elmondta, hogy már nem tetszettem neki moletten, és hogy nagyon örül neki, hogy lefogytam. Azóta intenzívebb a szexuális életünk, büszke rám, máshogy néz rám, tehát tüzesebb lett a kapcsolatunk. Hozzáteszem, az egyik barátja kifejezetten a molett nőket szereti, a párja is igen telt, úgyhogy azt hiszem, ő meg kifejezetten nem örülne neki, ha a párja lefogyna.
2013. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
72%
Mi 11 éve vagyunk együtt, 48 kg. körül voltam, mikor megismert, vékony, 148 centi körül. Szülés előtt már 54 lettem, majd utána sikerült meghíznom, már 70 körül járok, és mondogatja, hogy milyen jó alakom volt :( Meg hogy jó széles lettem :( ( neki is elég nagy pocakja van, én nem szoktam megjegyezni neki, ezért rosszul esik. )
2013. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%

Elfogad így ahogy vagyok, persze nem bánná, ha kevesebb lenne a súlyom, de ez még nem válóok.

Mikor megismert még karcsú voltam, terhesség, dohányzásról leszokás miatt híztam meg

2013. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ma 11:49, örülök, hogy írtál. Igen, persze, hogy legtöbbünket szeret így is a férjünk, és elfogad, különben nem lenne velünk, de ez nem csak a felszín, hogy ne sértsen meg minket? Közben pedig arra vágyna, hogy vékonyabbak legyünk... (De persze, ahogy írták is, olyanok is vannak, akik kifejezetten a molett nőkre buknak, az más tészta.)
2013. jún. 3. 12:01
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Sztem ez inkább akkor lehet, ha a nő korábban vékony volt.
2013. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

Én is a 4-es véleményét tudom alátámasztani. Mióta együtt vagyunk, voltam 58 meg 78 kiló is. Tudom, hogy jobban tetszettem neki vékonyan, de persze időnként elmondja, hogy ő szeret így is úgy is.

Szóval biztos, hogy szeret 50, 60, meg 70 kilósan is, de hogy jobban tetszettem neki vékonyan, az 100%. Akkor mondta is, hogy jobb így:D

2013. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

5 éve moletten (170/67) ismert meg, azóta lefogytam 56-ra. meg edző is lettem. észrevehetően jobban kíván, amióta lefogytam és megizmosodtam.

egyébként azóta ő is leadott vagy 15 kilót, nagyon jól áll neki!:-)

tehát nekünk jót tett a házasság.

2013. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!