Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem félelmetes ahogy...

Nektek nem félelmetes ahogy vágtat az idő?

Figyelt kérdés

Brutális, ahogy nézem vissza a képeken a dátumot és 3-4 éve voltak, mikor olyan részletesen emlékszem rá mintha 1 hónapja lett volna.

És ahogy rohan az idő, próbálok minél több élményt, bulit, motorozást, dugást, utazást, állatságot belepréselni, hogy legyen majd mire emlékeznem. De ettől meg olyan mintha még gyorsabban telne minden. Néha komolyan rettegek!!!

Ti,hogy vagytok ezzel?


2013. máj. 20. 23:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nézd én nem csinálok semmit, csak robotolok hetente 12órát, hogy pár éven belül megvehessek egy nagymotort, nincsen barátnőm már 16éves korom óta, szórakozni nem járok

Az én tapasztalatom szerint felettem nem repül az idő, inkább pang, talán mert mindennapom ugyanolyan, felkelek leülök a gép elé, elmegy a nap mint ahogy a mai is.

20/F

2013. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha rettegsz, akkor nyomorult életed lesz. Mitől félsz? Az öregedéstől vagy haláltól? Szerintem nagyon szerencsétlen, aki az idő múlásán aggódik. Igen, valamennyiünknek ketyeg az óra. És nem gondolunk a jövendő rosszra, hanem a jelen szépségeinek élünk.
2013. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%

Akármennyi idő is telik el, engem mindig irritál, ha a családi kapcsolatok kategóriában offolnak a kedves kérdezők, csak mert az van az oldal tetején, és azt hiszik, hogy ezáltal több emberhez jut el a kérdésük.


Máskor ne offolj.

2013. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Az idő relatív... :)
2013. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok (anyuka) de nem gondolkodtam még rajta, hogy vágtat az idő, pedig elég a gyerekem fényképeit megnéznem, hogy lássam, tényleg ígyv van. De nem félelmetes, nekem ez természetes.
2013. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szóval az a félelmetes, hogy úgy telik el 3 év, hogy kb. 1-nek érzékelem. Nem tudom miért van.
2013. máj. 20. 23:52
 7/20 anonim ***** válasza:
Aki sürgeti az időt, annak gyorsan is halad:)
2013. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én már mindent belepréseltem amit tudtam,így csak szimplán idegesít hogy rohan az idő.Félek a haláltól.
2013. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egy orvosság van erre: megelégedve meghalni. Nem most, majd, valamikor. Akkor nincs mitől félni. Végiggondolok áldott szerelmeimen, és belátom, több nem juthat ebből a földi létből, amit nekem adhatott az élet, azt meg is adta. Talán többet is, mint vártam. És akkor mosolyogva megyek majd el.
2013. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Furcsa mert én csak 15 éves vagyok,szóval elég fiatal.Annyira nekem sem pörgős az életem,sőt,de szerintem is vágtat.Pl:Valahol voltam barátokkal régebben,és beszélünk róla,nekem olyan mintha csak 1-2 telt volna el,mire ő mondja hogy most lesz jövő héten kb két éve.Vagy van 1 másik jó barátom,egy ideig nem találkoztunk,nekem kb olyan mint ha fél éve lett volna az utolsó találkozásunk,de múltkor összefutottunk és mondta hogy milyen rég nem találkoztunk,már 2 és fél éve kb.Félni? Hm,nem igazán félek,persze néha rám jön a félelem is.Inkább csak elszomorít hogy valakit milyen rég láttam,vagy hogy mennyire elhidegültünk,még csak neten sem beszélünk azzal,(vagy ha én írok,az már nem olyan,ő olyan más,rideg lett)akivel napokat,néha heteket töltöttünk egymással suli után...
2013. máj. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!