Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségek miért nem kívánják...

A feleségek miért nem kívánják a szexet? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sok haverom mesélte hogy a feleségük egyre gyakrabban kívánja a szexet.Miért van ez?Én még nem vagyok házas,de bele sem merek gondolni hogy majd heti 1-szer tudok csak szeretkezni.Én nem akarom így leélni az életem.Jó pár haver,barát megnősült már és szinte mindegyik erről számolt be.Miközben nekik ugyan úgy lenne rá igényük.Hogyan fogom én kibírni akinek elég nagy a szexuális étvágya?:)))
2013. máj. 15. 20:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

"Sok haverom mesélte hogy a feleségük egyre gyakrabban kívánja a szexet.Miért van ez?"


Most túl gyakran vagy túl ritkán?

2013. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ja bocsi igazad van:))Elírtam.Ritkán így van.
2013. máj. 15. 20:33
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom elmúlik az újdonság varázsa. Vagy a nő nem élvezi annyira, mint a férfi, ami akár abból is adódhat, hogy a férfi nem elég figyelmes. A nőknek -leszámítva a szerencséseket-, nem jön könnyen az orgazmus, ha pedig a párjuk csak magára koncentrál, az egy idő után a nő részéről elég lehangolóan hat. Persze nem állítom, hogy a barátaidnál is ez van, lehet csak simán fap*nák a nők. :)
2013. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Sok férfi nem veszi észre magát és önzően bánik a feleségével, ezért a nő elhidegül tőle, de ők olyan csőlátásúak, hogy ez fel sem tűnik nekik. Szóval szerintem ezen múlik minden. Legyél figyelmes és kedves a feleségeddel, segíts neki mindenben és akkor nem lesz ilyen problémád.
2013. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
19%
kívánják azok csak nem a férjükkel, jó a zavarosban halászni
2013. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Unalmassá, monotonná válhat a szex egy idő után. Ugyanazok a mozdulatok, ingerek.


Van akinél az érzelmi töltet hiányzik.


Van, aki soha nem volt nagy étvágyú, de a "vadászati időszakban" megemberelte magát. Ha már "karámban a vad", akkor nem érzi úgy, hogy igyekeznie kellene.


Van, akinek a férje igénytelenné válik, ápolatlanná, önzővé az ágyban.


Nagyrészt ezek lehetnek az okok, vagy ezek kombinációja.

2013. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

ma 20:45


Na igen ez meg a másik:D

2013. máj. 15. 20:46
 8/31 anonim ***** válasza:
97%

Akinek jólesik a szex, és élvezi, az kívánja. Talán magukba nézhetnének az urak, hogy kielégítik-e a feleségüket, mert ha nem, akkor ne csodálkozzanak, hogy nem kívánja. Senki se szeret olyasmit csinálni, amiben nem leli örömét, egy darabig ráveszi magát, mert a másiknak örömet okoz, de bele lehet ám fásulni az egyoldalúságba ilyen téren is...

A házassággal ez pedig csak olyan szinten van összefüggésben, hogy a nők szeretnének férjhez menni. Nyilván sok mindent megtesznek, hogy ez bekövetkezzen. Aztán ha már megvan, lehet lazítani. Ezért van az is, hogy ha valakinek nincs belső igénye, akkor fizikailag is elkezd a házassággal "amortizálódni" (elhízni, szőrös lábbal, zsíros hajjal járkálni) és ide tartozik a "nemszeretem" dolgok ritkítása (nem jó szex).

Az is közre játszhat persze, hogy esetleg ha már család van, akkor az azért jelentős energiát vesz ki a feleségekből, mint amikor még lánykorukban élték a gondtalan életüket, de azt hiszem, itt most nem ez a kategória a kérdés.

2013. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

Az én társaságomban pedig mindig azon nyavalyognak a pasik (23-26 évesek), hogy a barátnőjük sokszor akar szexelni, heti 5-6 alkalommal, de ők ezt nem akarják és már nem tudják, hogy milyen kifogást találjanak ki, hogy ne kelljen szexelni. Én nem akartam elhinni, hogy ilyen fiatalon ennyire így álljanak a dologhoz. Mi heti 6-10 alkalommal szexelünk a barátommal, 4 éve vagyunk együtt. Sose tudnám elképzelni, hogy hetente 1 vagy még annyiszor se legyen semmi.

Ugyanez gondolom a nőknél is meg van, csak én a másik verzióba botlottam. Lehet, hogy hormonálisan csökken a libidójuk pl. fogamzásgátlótól vagy maguktól is esetleg csökken a szexuális étvágyuk. Sok oka lehet, ezt így nem tudja szerintem senki megmondani. Lehet, hogy a feleségek az idő elteltével már kevésbé indulnak be a férjükre, mert lapos lett a szexuális élet, valamivel fel kellene dobni. Ezt csak a feleségek tudják, hogy mi az oka. :)


21L

2013. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nő létemre nagyobb az étvágyam az ágyban, vagyis csak lenne. Ehhez képest már közel egy hónapja nem volt szex (ok, ebbe betegség is belezavart), pedig mi csak huszonévesek vagyunk, nincs gyerek.

Nem is hiányzik, bevallottam páromnak is. Engem könnyű kielégíteni, nem ezzel van a baj. Egyszerűen monoton az egész; ennél az is változatosabb, ha magamhoz nyúlok, teszem is azt napi 1-2 alkalommal. Párom - ki merem jelenteni: ügyetlen az ágyban. Legtöbb alkalom után azt kérdezem magamtól, megérte-e erre elcseszni egy gumit? :D Szóval nem is bánom, hogy ritkán van, nekem a maszti is elég.

2013. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!