Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá feleségek,...

Mit szólnátok hozzá feleségek, anyukák, nők, hogyha párotok mások előtt ócsárolna, fikázna titeket?

Figyelt kérdés

például ha jön hozzátok valaki és még odébb van az ebéd és a párotok kimegy az illetővel és hallod hogy ilyeneket mond hogy : -még nincs kész a kaja látod? és ehhez hasonlók,mintha le akarna járatni,holott az ebéd azért csúszik,mert előtte épp neki intéztél el valamit.

tényleg ezt érdemli egy feleség hogy így beszéljenek róla,holott nem érdemli meg?

meg még ki tudja miket mond a kedves férj az asszony háta mögött..



2013. ápr. 12. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék, az biztos!
2013. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
az olyan ember aki a másik háta mögött pofázik az egy gyáva nyúl és még aljas is mert nem meri a szemébe mondani ha valami baja van szóval nem szabad ilyen emberrel foglalkozni
2013. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Én se örülnék. Ezt amit leírtál, teljes hosszában így képzelném el:


Nem vagyok elégedett az asszonnyal. Mindig van valami amit nem úgy csinál ahogy kéne... - még nincs kész a kaja látod?


Ezt inkább örülnék, ha velem beszélné meg, és nem másokkal a hátam mögött. (De persze ez nálam azért még nem lenne pld. válóok) :)

2013. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt ilyen párom, nem is mentem hozzá. Az édesapám is hasonló természetű, a szüleim elváltak én pedig nem élek vele. Egyébként biztos megjegyezném, hogy ha segített volna pl. krumplit pucolni, vagy ha megemelte volna a seggét és elintézi magának, amit neked kellett helyette, már rég lenne kaja.
2013. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Földhöz ba-nám a lábost, majd angyali szelidséggel megkérdezném töle, hogy hova visz ebédelni?
2013. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nagyon tetszenek a válaszok :)
2013. ápr. 12. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Én nem a földhöz, hanem a fejéhez vágnám, amilyen nagyon tudok ugrani az ilyesmire:D:D:D
2013. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Azon is múlik, milyen hangsúllyal mondja. Lehet, hogy humornak szánja, hogy neki milyen borzasztóan rossz dolga van. Ezt így látatlanban nehéz megítélni.
2013. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Férjem anyósom előtt tehenezett le poénból. Miután elmentek jól leosztottam. Én ugyan is nem vagyok az a fajta nő aki nem követeli meg magának a tiszteletet. Két gyerek és 4 év házasság után igen is kikövetelem ezt magamnak. Anyós is beigért már neki néhány pofont. Nem ez volt az első dobása. Azt mondta legközelebb ha én nem vágom szájon ő fogja, de úgy hogy a foga ki esik. Remélem azért odáig nem jutunk el.
2013. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Beszéltél már vele erről? Hogy ez mennyire rosszul esik és milyen igazságtalan? Egyébként én biztos, hogy nagyon összevesznék vele, ha így viselkedne, de szerencsére ilyentől nem kell tartanom, de nagyon rosszul esne.
2013. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!