Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek/nők. Mit szólnátok...

Feleségek/nők. Mit szólnátok ha a párotok a rendes munkája mellett ruletten keresne egy kis plussz jövedelmet?

Figyelt kérdés
Most nem nagy összegekről van szó.Inkább olyan zsebpénz összegről,amivel egy átlagos rezsit lehet havonta rendezni és tudja hol a határ és jó formán soha nem megy minuszba és nem nagy összegekkel játszik és soha nem vesz el abból ami a fontos dolgokra kell.2 naponta szokott játszani online 20 perc fél órát.
2013. febr. 19. 10:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Most állItanám le, olyan nincs, hogy valaki mindig nyer, ráadásul Igy kezdődik a játékfüggőség.
2013. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök neki mikor a férjem keres egy kis pluszt, de rendes munkával rizikó nélkül. Szóval nem játékkal, mert igaza van az elsőnek hogy így kezdődik a játékszenvedély.És olyan sincs hogy csak nyer.
2013. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

ma 10:54


Két éve játszik.soha nem bukott és nem függő,mert van hogy hetekig nem játszik.Ha bukik akkor már 2000 ft bukónál meg áll és aznap nem játszik.Szinte soha nem ment minuszba.Most nem nagy összegeket kell érteni.Ha játszik akkor ilyen 2000-3000 ft-at nyer egy alkalommal és abba is hagyja.Egyszer fízetett be 100 eurot.Azóta semmi többet,mindig abból csiinál 2000-3000 ft-ot egy alkalommal.

2013. febr. 19. 10:57
 4/24 A kérdező kommentje:
Meg van neki a napi limit,ha nyer 2000 ft-ot akkor kiszáll az napra,2 naponta játszik,de van hogy 1 hétig sem.Ha bukik 2000 ft-ot akkor úgy szintén kiszáll aznap.Mindig megtudta állni nem hinném hogy függő.
2013. febr. 19. 11:01
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem függőség, inkább hobbi.

Csak a gyenge jellem lesz függő, ő láthatóan nem az.

Egy átlagos hobbira jóval többet költ az ember, mint 1x 100 euro, lásd én és a horgászat :D


Szóval egy percig nem zavarna, főleg úgy, hogy nyer :D

2013. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Az ország felnőtt lakosságának a fele több mint 100 euro-t költ el lottón két év alatt és egy fillért nem lát viszont belőle... Ha tényleg ennyire tudja kontrollálni akkor én nem látok gondot, arra figyeljél, hogy egy váratlan kiadást ne úgy akarjon megoldani, hogy majd most nagyot nyer, mert valóban sikos pálya, de nem mindenki lesz függő és tapsolja el a családi ezüstöt aki néha kipróbálja a szerencséjét (lásd ismét a Kenó, Totó, Lottó játékosok millióit hetente.)
2013. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Jobban örülnék, ha rendes munkával keresné meg a plusz pénzt. Sosem lehet tudni, hogy mikor száll el vele a ló, és veri költségekbe az egész családot. Amíg apró jelet sem mutat, hogy adósságba keverne, addig hagynám. Mi is minden héten lottózunk (párom tiszta idegbajos, ha nem adom fel neki) és veszek egy 300Ft-os kaparóst is, ez nagyobb mínuszt csinál, mint a te férjed :-D
2013. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

Amíg tényleg ésszel csinálja addig nincs gond. Mindenképpen figyeld, mert észrevétlen válhat függővé. PL mi történik, ha 1 hétig nem játszik. Kiderülhet belőle mi a helyzet.


Őszintén szólva az én párom nem függő típus, de ennek ellenére aggódnék, emrt sok hasonló esetről hallani:(

2013. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%

Semmi gond nincs a pároddal, mert láthatóan a NYERÉSÉRT, nem pedig a JÁTÉKÉRT csinálja. Szerintem ez a különbség a játékfüggőség és a normális ember között.

Egyszer a rádóban is hallottam egy ilyen pasasról, aki elhatározta, hogy minden nap 20 márkát (akkor még No.-ban márka volt) akar nyerni, tisztán. Ha ez fél óra alatt jött össze, akkor fél óra után állt fel. Ha csak másnap hajnal 4re, akkor akkor. Ez így teljesen rendben van. egyszer mentem be ismerősökkel játékterembe, még egyetemista koromban. Ők nagy játékosok voltak, de nem gondoltam volna, hogy függők. Leültek a géphez, figyeltem őket. Na mondom, addig még csak nem is lottóztam, kisebb koromban tippmixeltem egy ideig, ennyi volt a szerencsjátékkal a kapcsolatom. Itt az ideje, hogy kipróbáljam a félkarú rablót. 500 Ft-ot fektettem be, Némi idő alatt lett belőle 5000. Nagyon meg is örültem neki, gyorsan utasítottam a gépet, hogy azonnal csengesse ki nekem a kis ötezresemet:D A haverok meg hülyének néztek, hogy miért hagyom abba?? Mondom hülyék vagytok, megtízszereztem a pénzem, jóhogy abbahagyom, nekem ez elég:D Ők meg képesek voltak (mint utóbb hallottam) ezresből 20-30ezerig felmenni, majd szépen lassan még az ezrest is elvesztették végül. Na ez a játékfüggőség. Amit a párod csinál, az ügyes pénzkeresés:)

2013. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ruletten legyen az akár bármelyik fajtája (gépi, online, hagyományos) nem lehet hosszútávon realizálható nyereséget elkönyvelni!

Ez matematikai képtelenség!!!

A legnagyobb nyerési esélyed egy feltett tétre 48,6%! Az, hogy milyen távon lehet nyereséget elkönyvelni csak a szórás és a variancia határozza meg!


Két lehetőség van:

- Kamu kérdés!

- A férjed még olyan rövid ideje játszik, hogy variancia pozitív oldalán van még.


Az ilyen "megkeresem a rezsit" típusú játékosok szokták később elbukni a házukat! Mivel elhiszi magáról, hogy képes hosszútávon nyerni aztán mikor jönnek a veszteségek csak ráfogja, hogy pechszériája van. Pedig közben csak akkor realizálódik a játék matematikai képlete!


Szin tiszta matematikai az egész!


(22 éve a szerencsejáték iparban dolgozok)

2013. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!