Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek/nők. Mit szólnátok...

Feleségek/nők. Mit szólnátok ha a párotok a rendes munkája mellett ruletten keresne egy kis plussz jövedelmet?

Figyelt kérdés
Most nem nagy összegekről van szó.Inkább olyan zsebpénz összegről,amivel egy átlagos rezsit lehet havonta rendezni és tudja hol a határ és jó formán soha nem megy minuszba és nem nagy összegekkel játszik és soha nem vesz el abból ami a fontos dolgokra kell.2 naponta szokott játszani online 20 perc fél órát.
2013. febr. 19. 10:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a játék az egyik legrégebbi szerencsejáték Európában, tehát hosszú idő volt rá, hogy kialakuljon rá egy tökéletes stratégia, amely hosszútávon biztos nyereményt eredményez, de nem történt így."

[link]


"Ne feledd hosszútávon nem nyerhetsz"

[link]


"Ahogy azt a website bevezetőjében is elmondtam, a nulla jelenléte miatt az előny MINDEN esetben a kaszinónál van. Ez azt jelenti, hogy bármilyen okosan is rakjuk a téteket, az egyes köröket nézve biztos, hogy hosszú távon veszíteni fogunk."

[link]


"Ez biztosítja a kaszinónak, hogy hosszútávon mindenképpen nyereséget fog termelni ez pedig azt jelenti, hogy a játékosok hosszútávon 100%-osan veszíteni fognak."

[link]


Kérdező a férjed biztos egy megnem értett zseni:))

2013. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én matematikus vagyok, lehet, hogy az egyik válaszoló kicsit pongyolán fogalmazta meg, de igaza van. Egyébként a kérdéseben átlagos rezsi megkereséséről volt szó, az szerintem havi kb. 50 000 forint. Akkor hogy is van ez?
2013. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsejátékon csak vewsziteni lehet.
2013. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
73%
A rulett valóban szerencsejáték és az előny a háznál van. De még mindig talán itt legkisebb a házelőny a kaszinójátékok között. Viszont jobban megéri pókerezni és sportfogadni sokkal kevesebb stresszel jár és nagyobb is az esély a pénzkeresésre. Nem érdemes ruletten kockáztatni a pénzünket ha máshol jobb helye van( sportfogadás, póker).
2013. febr. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!