Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségek miért nem kívánják...

A feleségek miért nem kívánják a szexet? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sok haverom mesélte hogy a feleségük egyre gyakrabban kívánja a szexet.Miért van ez?Én még nem vagyok házas,de bele sem merek gondolni hogy majd heti 1-szer tudok csak szeretkezni.Én nem akarom így leélni az életem.Jó pár haver,barát megnősült már és szinte mindegyik erről számolt be.Miközben nekik ugyan úgy lenne rá igényük.Hogyan fogom én kibírni akinek elég nagy a szexuális étvágya?:)))
2013. máj. 15. 20:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
60%
Sok nőnek van nagy szexuális étvégya. Viszont gyerek mellett tényleg csökken az együttlétek száma de nem feltétlenül heti1-re. Ha neked ennyire fontos s szex akkor midnenképp angy szexuális étvággyal rendelkező társat keress magadnak és akkor nem lesz gond. Egyébként vannak más módok is mint tudjuk a férfi kielégítésére. Sok házasságban van igy hogy azért a férfi többször ki van elégitve 1-1 együttlét között.
2013. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon jókat írtatok, előzőek! Ki szeretném csak egészíteni az ösztönök szempontjából:

A nők azt a férfit kívánják, aki képes férfi lenni. Én legalábbis így vagyok ezzel. 37 éves vagyok, a férjemmel 13 éve vagyunk együtt, és ugyanúgy igénylem vele a szexet, mint a szerelmünk kezdetén. Volt egy időszak, mikor szabályosan papucsférj volt, mert azt hitte, azzal tesz jót a házasságunknak. Akkor nem működött a szex sem, nem volt hozzá kedvem, mert nem tudtam rá felnézni. Majdnem el is váltunk, de szerencsére meg tudtuk oldani ezt a dolgot, változtattunk. Továbbra is segít persze, figyelmes, kedves, udvarol, de nem a fenekemet nyalja egyfolytában, hanem elmegy néha a haverokkal is beszélgetni, meg van hobbija, ami lefoglalja, és ezt nekem is biztosítja persze. Tehát szerintem sokan itt rontják el, hogy túlzottan kontroll alatt tartják a másikat, megszűnik a saját életük, és ez ellaposítja a kapcsolatot. Persze minden nő azt mondja, olyan férfiről álmodik, aki mosogat, főz, takarít, gyereket nevel. De ha magunkba nézünk, az ösztöneink nem így vannak kódolva, mert régen az ilyen pasi családja éhen halt volna, meg ha átveszi egy pasi a nő szerepét, akkor már nem tudunk macsó pasiként tekinteni rá. Pedig attól indulunk be, nem, csajok? A macsó pasiktól:))

2013. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
7%
A nők hűtlenebbek és jobban vágynak a változatosságra.
2013. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ez valóban sok helyen így van, a belegondolok a kezdeti lángolásban nálunk is minden nap volt szex, most kb. heti 2x. Sok mindentől függ ez, ilyen okok a megszokás, a fáradtság, a kezdeti lángolás újdonság elmúlása, a korral is csökken a libidó. Időnként nem árt feldobni valamivel (nem más bevonására gondolok, legalábbis nálunk nem). Nyilván nem mindenkinél csökken a szeretkezések száma, de legtöbb párnál azért megfigyelhető.
2013. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

10-es: Ezeket a dolgokat megbeszélted a pároddal? Csak ámulok-bámulok azon amiket írsz. Persze nem lehet mindenki lepedőakrobata az ágyban, de az kissé erős, hogy kár volt elcseszni ezért egy gumit.... Ha ennyire nem működik a szex köztetek, akkor nem értem, miért vagytok együtt. Oké, vannak más fontos dolgok is egy kapcsolatban, de ha szex terén ennyire nem stimmeltek, akkor ott később komoly problémák lehetnek a kapcsolatban.

Bocs az offért.

2013. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
22: lehet valaki úgy is férfias, hogy közben segít a feleségének, foglalkozik a gyerekekkel és ha kell, nem ciki belemártania a kezét a mosogatóvízbe.
2013. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
26-os, igen, persze hogy lehet! Én arra gondoltam, aki papucs lesz, tehát minden női munkát megcsinál a feleség helyett nap mint nap, csak hogy az asszonynak ne kelljen csinálni semmit. A tesóm is ilyen, nincs is szex náluk. Munka után ő főz, csak ő jár vásárolni, a gyerekfürdetés csak az ő feladata, a feleség meg otthon van gyesen, de mindenre azt mondja, hogy ő nem tudja, nem tud vasalni, ablakot pucolni..... tehát mindenki a saját szerepét töltse be, úgy az egészséges, és úgy a vonzalom is megmarad. persze segíteni lehet, sőt kell is, egy nő is kicserélheti a villanykörtét meg lemoshatja a kocsit. Remélem, most nem voltam félre érthető:)
2013. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológia, kémia az egész, érdemes lenne utána olvasni!
2013. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"10-es: Ezeket a dolgokat megbeszélted a pároddal? Csak ámulok-bámulok azon amiket írsz. Persze nem lehet mindenki lepedőakrobata az ágyban, de az kissé erős, hogy kár volt elcseszni ezért egy gumit.... Ha ennyire nem működik a szex köztetek, akkor nem értem, miért vagytok együtt. Oké, vannak más fontos dolgok is egy kapcsolatban, de ha szex terén ennyire nem stimmeltek, akkor ott később komoly problémák lehetnek a kapcsolatban.

Bocs az offért."


Nos, te így gondolkozol, én meg nem. Lehet a mai világban az a felfogás, ha a szex nem működik, akkor a kapcsolat halálra van ítélve, de szerintem ez csak ott van így, ahol az illetőknek az az elsődleges szempont.

Egy időben jobban rá voltam kattanva a témára, sok kérdést is tettem fel, beszélgettem róla másokkal. Rájöttem végül: nem abból kell kiindulnom, X meg Y kapcsolatában ez hogy működik. Megkérdeztem magamtól, de őszintén: nekem jó így? A válasz az volt, hogy igen. Nincs bennem kétség, a párom az életem. Ő a lelki társam, ezt nekem nem tudná megadni egy lepedőakrobata férfi. Nem fogok valakit azért kidobni, mert 95%-ban tökéletes, 5%-ban nem. Egy kapcsolat nem a szexről szól, ha igen, az olyan is.

Plusz hiszek benne, hogy változtathatunk, javíthatunk rajta. Most jelenleg nekem sem sürgős, megvagyok így. És ez nem önámítás. Későn kezdtem a szexet (21), csak párom volt nekem az egyetlen az ágyban, nincs összehasonlítási alapom. Nem tud az hiányozni, ami sosem volt, de nem is vágyom rá. Nekem előtte 13 éves koromtól megvolt a heti többszöri orgazmusom, most is megvan. Ez engem szinten tart, nem vagyok hisztis, jól érzem magam, nincs bennem szexuális feszültség. Akkor mit parázzak? Azért, mert Y-nék heti 5x dugnak? Kit érdekelnek?

Ja és igen, én ezeket megbeszélem a párommal. Nyilván bántja, hogy nem nyújtja nekem azt, amire szerinte elvárható lenne, de nem csesztetem miatta. Most épp arra várunk, hogy majd szedhessek fogamzásgátlót, hátha az jobbá teszi majd valamennyire a dolgokat, mert a gumitól fájdalmai vannak. De ahhoz nekem előbb rendbe kéne jönnöm.

2013. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
29-es: köszönöm a választ. Igen, akkor eléggé másképp gondoljuk, bár nem tudom hogy jött le, de én még véletlenül sem úgy gondolom, hogy a szex a legfontosabb egy kapcsolatban, sőt! Viszont nagyon fontos. 6 éve élek házasságban, 7 éve együtt a férjemmel, sok minden fontos az életünkben, beleértve a szexet is.
2013. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!