Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Molett feleségek! A ti férjete...

Molett feleségek! A ti férjetek elfogad titeket úgy, ahogy vagytok?

Figyelt kérdés
Moletten ismert meg titeket, vagy a házasság alatt váltatok azzá? Férjetek hogyan viszonyul ehhez? Nagyon örülnék, ha cm/kg-ot is írnátok. Előre is köszönöm szépen a válaszokat. :)
2013. jún. 3. 11:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

162 cm és 62kg am voltam mikor megismert.Rá 3évre házasodtunk akkor 80kilos voltam.szülésem után lefogytam 76ra és azóta folyamatosan fogyok,most 65kilónál járok de szeretnék még 2-3kg-tól megszabadulni.

Nem vettem észre változást sem a sexuális életünkben se másban.11éve vagyunk együtt.Az ő sulya is ingadozik rendesen,most ő is fogyásban van.

2013. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%
Hát én valahol a molett és a tehén között vagyok félúton. Már csak azért is, mert az előttem leírt számoknál sokkal több vagyok a magam 168 centijével. Mikor megismert is kövér voltam. Azóta is minden nap hallom, hogy milyen jó a fenekem és hogy imádja a melleimet :-) Én meg általában szemorvoshoz küldöm vagy ízlésficam kezelésre :-) Tudom, hogy nem csak mondja, de tényleg így is gondolja. Azt látni a szemén, mikor szex közben rámnéz. 10 éve vagyunk együtt.
2013. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
13-as, elárulod, hány kg vagy? :) Ha itt nem is, akkor privátban? :)
2013. jún. 3. 14:07
 14/31 anonim ***** válasza:
84%
2-3 hónapja értem el a kerek 100-at. Akkor elhatároztam, hogy ebből elég, itt az ideje változtatnom. Sokat olvasok a témában és próbálom megváltoztatni a teljes életmódomat. Nehezen megy, de azért már elindultak a kilók lefelé vagy legalább is a centik, mert nem állok mérlegre, csak a ruháimon veszem észre. Nem a gyors siker a célom, hanem hogy úgy formáljam át az életem, hogy hosszú távon is folytatni tudjam. Az motivál, hogy van egy gyönyörű kislányom és egy imádnivaló férjem és nem szeretném őket idejekorán magukra hagyni.
2013. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

170/65 kg vagyok, vagy tízzel vékonyabban ismert meg a férjem, úgy is szeretett, de azóta, hogy több lettem, érezhetően jobban tetszem neki. Mondjuk én csípőben és főleg mellben molettesedtem ki. A párom minden fogyási kísérletemet szabotál, mivelhogy szerinte végre igazán nőies vagyok, ne rontsam el.

Ő is túl vékony volt, mikor megismertem és én is örülök, hogy kicsit megemberesedett, bár természetesen vékonyabban is ugyanúgy szerettem. :)

2013. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Naná, hogy szeret, különben nem vett volna feleségül. A kedves kilencesnek üzenem, hogy ne saját magából induljon ki, mert nem minden férfinek a vékony nők az ideáljai :)
2013. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Persze ,hogy elfogad :-) ! Hozzá kell tennem ,sosem voltam nádszál ,ciki nem ciki leirom,bár ez akkor ez baromira idegesitett ,de dögös bögyösnek "csúfoltak " a pasik . Tény ,hogy a természet nem fukarkodott,amikor a mellbőséget osztogatta ,de ezáltal és még inkább nagynak éreztem magam . Tehát amikor összejöttünk a párommal akkor 57 kg voltam 165cm-hez ,most 11 év és egy szülés után 67 kg-ot mutat a mérleg. Bár lehet ez már kevesebb (,mérlegelni nem nagyon szoktam ) ,mert életmódot váltottam ,kenyér;tésztaféléket stb ,nem eszem ,megválogatom mi kerül a tányéromba + a torna is részét képezi az életemnek.Szóval a lényeg,hogy ő igy szeret ahogy vagyok ,nem kilóra adja a szeretetét ;-) !
2013. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
én csak azon vagyok ledöbbenve, hogy egyesek a 160-60at, 170-65öt molettnek tartják... :O szerintem a molett a cm-90től kezdődik... (160cm-90=70kg)
2013. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok ugyan feleség, de molettnek molett vagyok, 159 centihez 75 kiló. Amikor megismert a barátom, akkor lehettem olyan 65 kiló körül. Az sem vékony, csak erre még rájött a fogamzásgátló miatt az a tízes (tuti, hogy amiatt volt a nagy része a hízásnak, mert olyan helyre híztam, ahova addig még soha, és a foggátló szedésének elkezdésétől) - persze azóta már lecseréltem a tablettát egy másik fajtára, és neg is szűnt a hízás. Párom így is szeret és kíván, szerencsére, bár én azért próbálok megszabadulni a feleslegtől, már csak az egészségem miatt is. Meg azért is, hogy legalább a súlyomat tudjam tartani, ha vmi krízis miatt mégis újra elkezdenék hízni, mert ugyan a mostani testem még tetszik a barátomnak, de azért a nagyon kövér testet ő sem szereti, és én sem akarok odáig eljutni.
2013. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Off: ne fárasszatok, hogy 170 cm/65-67 kg az molett. Jesszusom.
2013. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!