Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Molett feleségek! A ti férjete...

Molett feleségek! A ti férjetek elfogad titeket úgy, ahogy vagytok?

Figyelt kérdés
Moletten ismert meg titeket, vagy a házasság alatt váltatok azzá? Férjetek hogyan viszonyul ehhez? Nagyon örülnék, ha cm/kg-ot is írnátok. Előre is köszönöm szépen a válaszokat. :)
2013. jún. 3. 11:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a nem túl nagy túlsúlyú emberek is molettek... Pontosabban már az ilyen testalkatúakra is mondják, nem csak a 90 fölöttiekre pl. :)

Lehet valaki dundi 65 kilósan is, ha nincs rajta 1 gramm izom sem:)

2013. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Pedig 60 feletti az molett kell a francanak olyan nő
2013. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
51%
Azért megnéznék egy 190 cm magas 60 kg alatti nőt...normális vagy?
2013. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
94%
22-es .Azért megnéznélek te hogy nézel ki ... Lehet ha az utolsó férfi lennél a földön,akkor sem kellenél :D !!!
2013. jún. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Normál alkatu vagyok naponta sportolok. Kis izom is befigyel odafigyelek magamra ugyanezt várom el a nőtől is.
2013. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Tudod az odafigyelés és a sport nem mindig elég. Én például három évig kaptam komoly hormonkezelést és ez is meglátszik rajtam. De ez kellett ahhoz, hogy legyen egy gyönyörű lányom. Persze nálam nem ez a legfőbb oka, hogy kövér disznó lettem. Imádok mindent ami szénhidrát és csokifüggő is vagyok. Viszont láttam magam körül magukra odafigyelő, rendszeresen sportoló csajokat is, akik bizony minden igyekezetük ellenére sem tudták megőrizni a régi alakjukat ennyi kezelés mellett. Szóval amíg nem tudod a hátteret, nem biztos hogy ítélkezned kellene. Vagy Te ilyen esetben elhagynád a gyermeked anyját? Esetleg azt mondanád neki, ne is legyen gyerekünk, inkább maradj szép vékony?
2013. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ez elenyésző hányad. Es aki nem zabal nem hizik.önuralom. Am nekünk gyereekek után sem hízott el szép csinos ad magára
2013. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A gyerekre évekig váró és meddő nők aránya egyre nagyobb. Ők nem a terhesség alatt vagy a gyerek után híznak meg. Hanem abban a sokszor évekig tartó küzdelemben, amelynek eredménye jobb esetben a várva-várt gyerek. Mert olyan mennyiségű hormonnal kezelik őket, amennyi teljesen tönkre teszi a hormonháztartásukat és az anyagcseréjüket. Szóval szerintem nem ártana művelődnöd picit, mielőtt ítélkezel.
2013. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok feleség csak menyasszony, de már most piszkál a párom a súlyom miatt pedig még 60 kiló sem vagyok a 170 centimhez.

Amikor megismerkedtünk 50 voltam, vékony, azóta 8 kiló jött fel, valóban megnőtt a csípőm, fenekem, gondolom az ülőmunka miatt is és nincs annyi időm sportolni sem.

Persze így is szokta mondani, hogy csinos vagyok, de már igyekszem nem meztelenül mászkálni előtte, mert biztos lesz valami dagi vagy beszólása, nemrég össze is vesztünk ezen, hogy én nem érzem magam daginak, sportolok is és az ő edzését persze, hogy nem tudom megcsinálni, fénykoromban se tudtam volna, hiszen ő anno hivatásos sportoló volt, bár már mostanra ő is eltunyult és pocakot növesztett. Gondolom neki a modellalkatú gebék jönnek be, az enyhén túlsúlyos embereket egyre inkább semmibe veszi, aki nem 50 kiló az dagi. Múltkor is találkoznom kellett egy nővel akit nem ismertem de ő igen, mondta, hogy egy dagadt tehén, viszont a nő egyáltalán nem volt dagadt, 15 kiló lehetett rajta, csípőben volt szélesebb. Bele is gondoltam, hogy az utcán guruló 6

2013. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Bocs, elküldtem előbb...

szóval hogy ha az utcán guruló 60-70 kilós kucukra ezt mondja, akkor ha később még jobban meghízom, terhes leszek, akkor én mi leszek és ha neki tényleg ilyen fontos az 50 kilós barátnő, akkor mit csinál, ha 60 leszek.

Korábban sose volt ezt probléma, az elmúlt hónapokban kezdtem el hízni.

2013. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!