Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vannak olyan ex feleségek/férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan ex feleségek/férjek, akik jóban vannak "úgy" is az ex-ükkel?

Figyelt kérdés
Annak ellenére,hogy valamelyiküknek már van másik kapcsolata,esetleg mindkettőjüknek?

2012. okt. 8. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak. Nekik válás után sem sikerült gerincet növeszteni.


Félreértés ne essék, nem attól gerinctelen valaki, hogy kultúráltan elválik, az emberi dolog, de vélhetően nem egy hűséges típus. Ha meg eszi a fene a másikért, akkor minek vált el?

2012. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

*de aki utána összejár az ex-szel, az nem egy hűséges típus


Bocsi, kimaradt, így értelmes.

2012. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

Vannak! viszonylag érthető... mert.. megtévedt, de már nem akarja visszacsinálni...aztán olyan izgi, hogy két farokra/muffra jár...sőt többre...így kell élni. ja, és kisebb a buktaveszély... de szép is az, egyik ágyból ki, a másikba be...


a becsület bajnokával még nem találkoztam...azt mondják, senki sem...

2012. okt. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Én elváltam a férjemtől,mert elhidegültünk egymástól,de tisztelem,mert a gyermekeim apja és bár nem járunk össze attól még jóban vagyunk.Kedvelem az új párját is,ahogy ő is szereti a gyermekeimet.Ami nekem a legfontosabb.Sőt ők is ismerik az én párom.Nekem csak az számít,hogy a lányaim boldogan nőjenek fel és szerintem ahhoz az kell,hogy baráti viszonyt ápoljak az apjukkal,mert ha azt látják,hogy anya,apa boldog és még b
2012. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Én elváltam a férjemtől,mert elhidegültünk egymástól,de tisztelem,mert a gyermekeim apja és bár nem járunk össze attól még jóban vagyunk.Kedvelem az új párját is,ahogy ő is szereti a gyermekeimet.Ami nekem a legfontosabb.Sőt ők is ismerik az én párom.Nekem csak az számít,hogy a lányaim boldogan nőjenek fel és szerintem ahhoz az kell,hogy baráti viszonyt ápoljak az apjukkal,mert ha azt látják,hogy anya,apa boldog és még barátok is maradtak akkor ők is sokkal boldogabbak.
2012. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Utolso és sex is van?
2012. okt. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Mi a valasunk utan mindketten kapcsolatban megis osszehoztunk egy kozos gyereket.De kulon maradtunk mert nem tudtunk egy fedel alatt meglenni. Viszont a szex eszmeletlen tuzijatek volt egyutt mindig is.

Meg evekig szeretok voltunk bar a gyerekerol nem akart tudni.Ez most ugy hangzik mint ha valami szemet ember lett volna pedig nem volt az ig egyeztunk meg mindkettnknek igy volt jo. Aztan soha tobbet nem talalkoztunk ennek 30 eve.

2012. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
kérdező, ezt úgy érted, hogy dugnak? mert fel lehet tenni egy kérdést ködösítő virágnyelv nélkül is, nem a viktoriánus korban vagyunk. (illetve de, de ez nem a politika kategória...)
2012. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem sajnos nagyon ritka. Mindkét fél kell hozzá!! Sőt!! Ha van új kapcsolat ők is.Pont most vagyok emiatt bajban, és kikészülve idegileg teljesen.Szerintem le is írom majd egy kérdésben..
2012. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen,úgy értem.utolsó:mesélj!
2012. okt. 8. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!