Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szeretőből lettek feleség...

Akik szeretőből lettek feleségek/férjek, meg tudtok bírni a párotokban?

Figyelt kérdés

Azoknak a válaszára vagyok kíváncsi, akik ebben a helyzetben voltak/vannak.

Köszönöm!


2011. máj. 7. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Meg, persze. Hiszen akkor ő is szeretőként volt része az én életemnek. de mióta együtt vagyunk, nekem eszembe sem jut más, soha nem is jutott, csak ő kell. És ezzel ő is így van. Boldog házasságban élünk, ő sem tekintget kifelé, és én sem. És nincs is rá szükségünk.
2011. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Reméltem, hogy ennél több választ kapok :(

:)

2011. máj. 7. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Azért ez nem igaz. Ha valakivel megtette, veled is megteszi csak idő kérdése, amíg nem jön egy jó nő.
2011. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mi volt az ok. Ha valaki alap félrelépős, nem tudnék benne bízni (nem véletlen, hogy nem vagyok együtt az egyik exemmel). A mi esetünkben mindketten egy lapos, rossz kapcsolatban voltunk, amikor megismerkedtünk. Igaz, hogy nem volt hosszú idő, míg lezártuk az előzőeket ( kb. 3 hét), így más a helyzet.

De olyannal nem házasodnék össze, akivel hónapokig-évekig szerető viszonyban voltam.

2011. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk is az volt a helyzet, mint az utolsó válaszolónál. Mindketten egy rossz kapcsolatban éltünk, aztán amikor összejöttünk, akkor pár hét alatt lefutott ez az egész szerető dolog, és egymást választottuk.
2011. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nálunk hasonló. mindketten egy rossz kapcsolatból félig-meddig kilépve (ő már válás után) találtunk egymásra, 3 hét után borítottunk mind a ketten, 2 nap múlva együtt éltünk. ennek idén 8 éve, már van egy másfél éves lányunk és én maximálisan megbízom benne.
2011. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem csak félrelépegetős emberek vannak, nyilván egy kapcsolaton múlik, hogy mitől olyan amilyen. Aki félrelép annak mindig oka van! Simán megbíznék, benne, voltam is ilyen cipőben, eszembe sem jutott más, mert őt szerettem, és fordítva, de aztán vége lett, de nem másik fél miatt.
2011. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%

"aki félrelép, annak oka van"


Igen, mégpedig az, hogy egy gerinctelen alak. Bármilyen a párja, bármilyen a kapcsolata, nem számít, ha nem tetszik, akkor mondja meg és/vagy zárja le, de a félreqrás nem megoldás. Ezek után, bármilyen lesz a következô párja, nyilván ugyanúgy fog eljárni, nem szól otthon, hogy ez vagy az nem tetszik, nem szakít, "csak" csendben félrelép. Egészségére, aki ilyen partnerrel házasodik...

2011. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 9. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!