Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fogott meg a párotokban?

Mi fogott meg a párotokban?

Figyelt kérdés

Légyszi írjatok meg az életkort/nemet és hogy mióta vagytok együtt!


Előre is köszönöm


2010. jún. 16. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Amikor "megismertem" a mosolya,a szemei és az hogy annak ellenére hogy nem is ismertem órákon keresztül volt közös témánk:) 3éve és 1,5hónapja együtt (lány vagyok 21)
2010. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Mikor megláttam,éreztem hogy valami húz a közelébe .Alig vártam hogy újra láthassam.A személyisége fogott meg és a belső értékei.Persze nem volt utolsó szempont hogy külsőleg is tetszett . Egyre többet beszélgettünk hülyéskedtünk,és rá két évre házasodtunk össze.Ő 46 én 30/L
2010. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

szép,okos,megértjük egymást, több mint 2 éve együtt vagyunk.


f/18

2010. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

A magabiztossága, a nyugalma, és a reális gondolkodása, valamint a szeme és a keze :)

24/N (3 éve)

2010. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

külső...

Tudom, hogy nem ez a mérvadó, de nagyon megtetszett az arca :) Aztán megismerkedtünk, beszélgetni kezdtünk, és egyre jobban elvarázsolt a személyisége... :)

20/L

2010. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
és 2,5 éve vagyunk együtt
2010. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

A szeme, és a keze:))

5 éve vagyunk együtt most várjuk a második babánkat.

2010. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Szia! 25 éves vagyok, nő. 5 éve vagyunk 4 és fél éve vagyunk együtt, ebből 2 éve házasok és egy 1 éves kislányunk. Az fogott meg a férjemben legelőször hogy hosszú távon gondolkodott már az elején, nem csak lesz ami lesz, hanem már akkor tudtam hogy komolyan gondolja a kapcsolatunkat.
2010. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

33/F és én, 24/N

Egyszerűen jól éreztem magam vele, szinte bármiről el tudtunk beszélgetni órákon át és alig vártam, hogy újra együtt legyünk.

Ha rossz kedvem van mindig megnevettetet, vagy ha csüggedek- erőt ad a folytatáshoz, mindig tudja mit mondjon. Persze a belső melett a külső sem utolsó szempont. Egyszerűen kiegészítjük egymást már kb. 4,5 éve.

2010. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Első pillantásra megtetszettünk egymásnak és elkezdtünk beszélgetni és olyan volt mint ha már évek óta ismertem volna pedig akkor láttuk egymást először! Ami elsőre megtetszett benne hogy szép magas, meg a szeme, keze és a hangja! Első találkozáskor 5 órán át beszélgettünk és már másnap nagyon hiányzott és vártam hogy mikor láthatom újra! Komolyan olyan érzés volt mint ha már találkoztam volna vele mint ha a másik felem lenne! 4,5 éve vagyunk együtt!


20/L

2010. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!