Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fogott meg a párotokban?

Mi fogott meg a párotokban?

Figyelt kérdés

Légyszi írjatok meg az életkort/nemet és hogy mióta vagytok együtt!


Előre is köszönöm


2010. jún. 16. 20:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Minden mozdulatába beleszerettem.

"Abba vagy igazán szerelmes, akinek olyan tulajdonságaiba szeretsz bele, amiket másoktól nem lennél képes elviselni."

Sajnos nem volt nagyon beszédes, de szerencsére most már nincs ilyen probléma. Vicces, hihetetlen okos, művelt, nyitott a világra, lehet vele akármiről beszélni.

2 éve vagyunk együtt.

21/L (Ő is 21 éves)

2010. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Első látásra semmi:) Másodikra már egész helyesnek láttam, de csak 4 hónap után lettem szerelmes belé.Több, mint 2 éve nem tudom elképzelni nélküle.
2010. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Fogalmam sincs, csak ránéztem és szimpatikus volt,tetszett a pajkos képe... Most szeretem, hogy törődik a kislányunkkal.
2010. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
A szex! Első alkalommal, úgy megcsinált, hogy a fülem kettéállt. Egy éjszakásnak indult. Hat éve vagyunk együtt...Már el is jegyeztem...
2010. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A kitartása....Amikor előszőr találkoztunk nem volt szimpi aztán az 1ik ismerősöm beszélgetett vele amikor én is ott voltam aztán másnap én is beszélgettem vele.Akkor már régóta kinézett magának.Több mint 1 hónapig nem akartam tőle semmit majd átestem életem 1ik legnehezebb periódusán és végig bíztatott mellettem volt.Majd mikor legközelebb találkoztunk megláttam benne a férfit.3 nap kellett ez után hogy összejöjjünk és már a 2. nap tudtam h neki akarok gyereket szűlni.2 éve vagyunk együtt.23 éves lány vagyok ő pedig 29 és egy gyönyrű kislány szülei vagyunk.
2010. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
23, 6 éve vagyunk együtt... És az fogott meg benne, hogy nekem mindig olyan oldalát mutatja, amit másnak sosem. :) És az, hogy nagyon "józan" eszű (nem forró fej, mint én), és csendes, de, ha velem van, sokat beszél! :D És megértő, elfogadó, odaadó. Ez fogott meg, mert ez már az első pár "randi" után adta magát. :D
2010. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kellett lepontozni. Válaszoltam a kérdésre. Valaki megindokolná???


20:47

2010. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!